Gode

En nihayetinde artık bir BASSçımız var.... Tanıdık bir yüz eski bir arkadaş.... Sürgün power'a bir kat daha güç katacak... Çakırkeyif EVRİM..... kendisine tekrar hoşgeldin diyorum....

kayıtı iyice merak etmeye başladım... Bence harika bişey ortaya çıkarcaksınız ki sözsüz, Ruindeki kayıtları bile dinlemekten acaip zevk aliyorum...

Umut & Onur;
RUIN i bende özlüyorum.....
Güzel muhabbetler günler geçti...

Şu kayıtlara başlayalım sürgün Tam gaz başlayacak herşeye... Albümü bir kayıt edelimde önce sanırım temmuz ortası gibi biter...
Herneyse.. Bir ara Bizbize bir ADAM gibi organizasyon yapalım eğlenmek amaçlı olmadı JAM yaparız... Siz çalışmaya devam edin...
Sevgilerle....

Re: demo

7 demiş ki:
slm! caner, abi sizin demoyu nerden indirebilirim? kolay gelsin!
selam tolga;
malesef KIVANÇ demonun linkini kaldırmış yakında tekrardan bizim siteye 1-2 şarkı koymayı düşünüyorum.... Miksajsın felan ama olsun... Maksat şarkı dinlemek....
kendine iyi bak..... Para biriktir alalım GT-6 yı..... :)

Caner de cevap verir herhalde ama ben görmüşken yazayım dedim.Mayıs ortası kayıt'a giriliyor,şu anda çalışmalar o yönde ilerliyor açıkçası.
Ben bırakayım da Caner daha detaylı anlatır,şimdi konuşmasın car car,sinilenirim ben sonra :)

evdeki_ses demiş ki:
Selam arkadaşlar...Ben sizi çok merak ettim var mı yakınlarda konser etkinlik vs...Gelip dinlemek isterim...Başarılar,kolay gelsin :D

Selamlar;
SürgüN Olarak şu an sadece mayıs ta başlayacak albüm kaıdı için çalışıyoruz 11 parçadan oluşacak bir albüm... Onun dışında herhangi bir etkinlik için başvuruda bulunmadk teklifte yok zaten :) alttan sessizce ilerliyoruz.... Cuma günü Detayda sizden sonra prova yapmıştık belki anımsarsın...
Yakında web sitemize daha önceden yaptığımız bir kaç kayıdı koyacağız buradan takip edebilirsin... Dejavu ya sevgiler saygılar...

Kayıtlarınızda basarılar caner abı umarım super bir album cıkartırsınız artık. Sızı cok merak edıyorum umarım bir gun dınleme sansı bulabılırım. Bizde tekrar toplanıyoruz hersey yolunda.

Surgune basarılar! :D

oytun

Cumartesi yeni fotoğraflarımız Gönenç BEY tarafından çekilecektir... Sürgün elemanları şöyle sinek kaydınızı olun lacileri çekin gelin.... Jilet gibi olun... Ve akabinde hemen web sitemiz update edilecek ve açılacak tamamen değil mi ŞİŞKO ????

abi sizin besteler aşmış kendini... bu arada kayıda az kaldı. şişman abi metronomu ne kadar sevmesede :kemancı abi öss ye 55 gün kaldı battık :zipla görüşmek üzere..

En nihayetinde bizim demoyu ele geçirmişsiniz Beğenmişsiniz de sanırım. eyvallah.
Sizin Kara Vicdanlıyı indirdim gayet özgün ve hoş olmuş. Vokalli halini merakla bekliyoruz.

sürgün; en sonunda bir efendi bassçı bulabildi kendine... EVRİM geldi Cuk oturdu tabiri caizse gerçi hoş biraz daha çalışsa çok iyi olacak ama olsun :) :) :) ..... 20 mayısta albüm kayıtları başlıyor... 6-7-8 ay sürmesi bekleniyor.. Çeşitli şirketlerle pre-menajer imiz aracılığı ile görüşüyoruz... HErşey yolunda... ŞİŞKO Bey uğraşırsa yakında web sitemizde açılacak... Şimdilik bukadar UMUT....

Dünden Rapor;
1- Evrim çalışmış... :oops: Gayet de güzel çalışmış.. Ellerine sağlık... Beni pek mesut ettin... :LOL:

2-Çok süper fotolar çekmişiz... Gönençin enstantaneleri birbirinden güzel... Gönenç' e teşekkürler... Ayrıca cumartesi akşamı kendisinin doğumgününü sazlı sözlü vur patlasın und çal oynasın şeklinde kutladık.... Tekrar yeni yaşı hayırlı olsun :)

3- Yeni şarkımızı mini video kayıttan defalarca dinledim ve çok güzel olmuş... Herkesi tebrik ederim... Başta Güntaç olmak üzere....

4- (en önemli): 8O Yeni Vokalistimiz GÜNTAÇ Bey ilk çalışmaya göre süper bir performans sergiledi... Kendisi geldi CUX diye oturdu sürgün'e.... ve şundan eminimki sürgün 3-4 adım daha ileriye attı... Kayıtlar öncesinde bu değişiklik güven verdi.... Buradan GÜNTAÇ'a tekrar kocaman bir HOŞGELDİN....

Grubun ismi "sürgünkeyif" mi olsa ??? yada "çakırsürgün"... Herşey çok güzel gidiyor.. Moral dolu...

Cumartesi günün raporu budur... Tekrar hayırlı ve uğurlu olsun :LOL:

grubun adı direk sürgün olsun boşver böyle daha iyi ;)

Beyler bende inanın en az sizin kadar memnun ve umutluyum çünkü dün beraber ilk çalışmamız olmasına rağmen gayet keyifli ve başarılı bir stüdyoydu :!: bir de çalışınca ortaya çıkacak şeyleri düşünmek bile heycan verici...

Hepiniz çok güzel adamlarsınız ve beraber çok güzel şeyler yapacağımıza GERÇEKTEN inanıyorum...

Şarkıya gelince, :LOL:
ya süper oldu bence gerçekten 1 saatte beraber böyle bir şarkı yapabilmemize inanamıyorum :LOL:
yok yok çok keyifli ve mutluyum!!

ıslatılsın :beer :LOL:

sevgiler güzel grubuma...

Geri