Gode

Yeni vokalistiniz hayırlı olsun...
Güntacı bikere sarkı solerken dinledim davuldan kalktı ve bi anda eline gitarı alıp hiç bilmediğim bi sarkıyı solemisti, cok sasırdım o bi müzisyendir.

Efendim Güntaç'ı kadroya dahil etmişsiniz..Hayırlı olsun,iyi çalışmalar,bol şanslar..Albümünüzde de çok başarılar...Umarım bol bol satar,İstanbul'da gireceksiniz di mi albüm kaydına?

tenekecnr demiş ki:
Yeni vokalistiniz hayırlı olsun...
Güntacı bikere sarkı solerken dinledim davuldan kalktı ve bi anda eline gitarı alıp hiç bilmediğim bi sarkıyı solemisti, cok sasırdım o bi müzisyendir.

Güntaç açıkcası; beklenmedik 1 performans sergiledi ve ses tonu rengi bizim şarkılara oturdu... Hiç çalışmadan bzim 1 şarkının sözü elinde hepsine uyarladı felan... Hoş bir katkı ve çalışma oldu.... Umarım geriside çok iyi olur.... Açıkcası Kayıtlar öncesinde endişeli bir davranış gibi oldu diye düşünürken çalışma sonunda tüm düşünceler değişti moral verdi :)

evdeki_ses demiş ki:
Efendim Güntaç'ı kadroya dahil etmişsiniz..Hayırlı olsun,iyi çalışmalar,bol şanslar..Albümünüzde de çok başarılar...Umarım bol bol satar,İstanbul'da gireceksiniz di mi albüm kaydına?

Selamlar;

Güntaçı Kadroya VOKALİSt olarak dahil ettik.... Güzel bir uyum sağladık... Albüm kayıtları geleneğin tam aksine :) Ankarada On-air stüdyosunda gerçekleşecek... Şu anda PİLLİ BEBEK'te 2. Albümünü burada kayıt ediyor. Post production tamamen bizim omuzlarımızda onedenle masrafı çok :? TEmennilerin için çok teşekkürler darısı Dejavu nun başına diyelim :)

Öncelikle gruba yeni katılan Guntaca hosgeldin demek isterim. Gerceckten guzel bi calısmaydı ve Guntac ilk studyo olmasına ragmen inanılmaz bi performans sergiledi. Gruptaki yeri umarız kalıcı olur.

Ancak yeni gelenler oldugu gibi gidenler de oldu. Eski vokalistimiz sevgili Bugra ile yolları ayırma kararı alındktan sonra Guntac gruba dahil oldu.

Sevgili Bugra ile yollarımızı ayırdık cunku son donemlerde Bugranın cok agırlasan ders temposu, kendisinin bu yogun ve sıkıntılı doneminin album kayıtlarının hazırlık asamasına denk gelmesi gruptaki herkesin canını bir hayli sıktı. Uzun uzun dusundukten sonra hem Bugra icin hem de grup icin en hayırlı cozumun yolları ayırmak oldugu sonucuna varıldı. Boylece ne biz acaba vokaller ne olacak, Bugra yetistirebilecek mi gibi sıkıntılara dusmeyecek, ne de Bugra grup yuzunden calısmasından olacaktı. ( Sonucta oyle vize, final gibi bir sınav degil bu ÖSS, sakaya gelmez. )

Bugraya oncelikle bu kararımızı buyuk bir olgunluk ve anlayısla karsıladıgı icin hem kendi adıma hem de grubum adına tesekkur etmek isterim. Ayrıca gruba girdigi ilk gunden bu yana cok calıstıgı, grup icerisinde sıkıntı yaratmadıgı, daha da onemlisi grup icin elinden gelenin en iyisini yaptıgı icin kendisine bir tesekkur daha borcluyuz sanırım.

Bugraya hayatının geri kalanında mutluluk ve basarı dilerim. Umarım bizimle yapmak istedigi seyleri kendi grubu IDEA ile yapar ( eminim yapacaktır da )...

deja-vu kıvanç ve teneke canere çok teşekkür ederim desteklerinden dolayı..
sürgüncü kıvanç ve canere bişey söylememe gerek varmı bilmiyorum zaten :D
DESTEKLERİNİZ İÇİN EN BÜYÜK TEŞEKKÜR SİZE :elsalla

canercim sen öyle diyosan ben nacizhane formumu koruyayim :p

geyik bi yana dediğin gibi her anlamda güzel bir uyum yakaladığımızı şimdiden hissediyorum...Ben bu yaşıma kadar (19 :LOL: ) bişey öğrendiysem eğer o da sadece profesyönel anlamda bütünlükle beraber stüdyonun dışındada anlaşabilmenin ne kadar önemli olduğudur...Insan insanı görmek istemiyorsa eğer bütün ilhamı da kaçıyor doğal olarak..
Sizle kısa sürede bunuda yakaladığımıza inanıyorum ve bu açıdan da çok mutluyum...

Dediğim gibi başta gruptaki arkadaşlarım olmak üzere beni destekleyen ve açık eleştrilerde bulunacak HERKESE teşekkürler...

sevgiler

Kıvanç ın söylediklerine ek olarak;

Buğra Bugüne kadar bize çok yardımcı oldu gerek fikirleri gerek yorumları ve gerek katılımları ile. Fakat sonuçta BUÐRA sıkı bir döneme girdi ve malesef bu ÖSS öncesi dönem BUÐRA ve SÜRGÜN için zor bir dönemdi. Sonuçta Kayıtlar sırasında ve geri kalan tüm zamanda sürgün'ün grup dayanışmasına ve ruhuna sahip olması gerekliydi. SÜRGÜN'e en son katılan evrim ile bu ruhu biraz yakalıdık derken Güntaç ile Ruhun tamamen oluşacağına ve daha da sıkı olacağı kararına vardık. Onedenle Bugüne kadar SÜRGÜN için emeğini zamanını ayıran Buğra'ya herşey için teşekkür ederiz...
Bundan sonra SÜRGÜN yoluna;

Güntaç - Vokal
Caner - Gitar
Evrim - Bass
Kıvanç - Davul
olarak devam etmekte kararlı ve ısrarlıdır... Eminimki Hazırlayacağımız albümde bu 4 ayrı kişilğin 4 ayrı havası çok etkili olacak. Ben bunu Cumartesi günü anladım....
sevgiler, sağlıklar....

Ulan 1 hafta ortalarda yokuz ne oluyor ne bitiyor valla kafam karıştı...
Güntaç hayırlı olsun birader,senelerin SURGUN'üne dahil oldun...Caner çok iyi olduğunu söyledi,herif acayip mutlu ve umutlu... :) Allah allah... Ben de bir göreyim bakalım bir dahaki stüdyoya,bir hamama götüreyim takım taklavat yerinde mi? Efendim bazı testlere tabi tutayım, ne bileyim kaba etten örnek alayım da incelemeye sokayım falan... :) Menejerlik zor iş biliyosun :) Neyse sevindirici bir haber oldu, Sayın Kıtanch "TheShisko" Çıbıkcı'yla görüşemedik, bir yorumlarını almak gerekir tabi yeni gelişmelerle şöyle baş başa.SURGUN çok iyi yolda gerçekten, Güntaç efendi sende öylesin...E haydi tekrar hayırlı olsun...

CHRONOS demiş ki:
Ulan 1 hafta ortalarda yokuz ne oluyor ne bitiyor valla kafam karıştı...
Güntaç hayırlı olsun birader,senelerin SURGUN'üne dahil oldun...Caner çok iyi olduğunu söyledi,herif acayip mutlu ve umutlu... :) Allah allah... Ben de bir göreyim bakalım bir dahaki stüdyoya,bir hamama götüreyim takım taklavat yerinde mi? Efendim bazı testlere tabi tutayım, ne bileyim kaba etten örnek alayım da incelemeye sokayım falan... :) Menejerlik zor iş biliyosun :) Neyse sevindirici bir haber oldu, Sayın Kıtanch "TheShisko" Çıbıkcı'yla görüşemedik, bir yorumlarını almak gerekir tabi yeni gelişmelerle şöyle baş başa.SURGUN çok iyi yolda gerçekten, Güntaç efendi sende öylesin...E haydi tekrar hayırlı olsun...

Sağolassın buğra valla bende acaip mutlu oldum..Her zaman bekleriz ayıb ettin senin yorumların çok önemli olur benim için..Desteklerin için çok teşekkürler ve (öss ye hazırlanıyorsun bildiğim kadarıyla) BAŞARILAR!!Umarım istediğin yeri kazanırsın..
Her zaman bekleriz stüdyolara konserlere vs...

sevgiler

şöyle söyleyim;

" biri gelir biri gider
beni senin gibi kim sever?
kara vicdanlı gönlüm beni kahreder

yüzünü bir kez görsem yeter
elini tutsam başım döner
kara vicdanlı gönlüm hep seni bekler"

K.V.K

;)

guntouch demiş ki:
şöyle söyleyim;

" biri gelir biri gider
beni senin gibi kim sever?
kara vicdanlı gönlüm beni kahreder

yüzünü bir kez görsem yeter
elini tutsam başım döner
kara vicdanlı gönlüm hep seni bekler"

K.V.K

;)

Vokal melodisi ile dinlemek lazım düz yazı okuyunca KAYAHAN gibi oluyor :) KVK Kıvançın şarkısı.... En önemli yorum ona ait...

KVK Kıvanç için çok önemli :) Yarasını deşmemek lazım :p

Sevgili Güntaç ve -1'i hariç- sevgili sürgün elemanları...Güntaç'ı birebir tanımasam da -eski forumlardan- çok düzgün bir insan olduğunu bildiğimi düşünmekteyim..Bence grubunuza katkısı çok iyi olacaktır..Demiştim O'na yeni bir proje çok daha sağlıklı olacak diye..Vokalist olarak dememiştim gerçi :D Bundan sonra ki zamanlarda gireceğiniz yoğun tempoda kolaylıklar diliyorum..Herşey gönlünüzce olsun..

Teşekkürler "VADAA"....

Az zamanımız kaldı... Uzun kayıt günleri var önümüzde.... Morale ve gaza ihtiyacımız var :)

buğra'nın ayrıldığı iyi oldu çünkü idea'ya daha çok vakit ayırabileceği gibi sürgün'ün de bir araya daha sık gelebilmesini kolaylaştırmış oldu.

Katılıyorum sana UMUT...
sonuçta SÜRGÜN olarak kendimizi garantiye almak zorundaydık.... Sonuçta Çok önemli 1 işin altına giriyoruz.... Kaybedecek zaman yok....

Geri