Amerika'dan Elektro Gitar Ve Ekipman Almak

• Konuyu açan punksnotdead
  • Başlangıç tarihi
Strat alcak kadar param olsa sapı söker bavula atardım, ama o kadar param yok maalesef. :(

Uçak konusundaki net durum nedir? Yaklaşık 3 aydır bu konuyu araştırıyorum ama herkes farklı bir şey söylüyor.
Hocam bir yer hizmetleri şirketinde bir dönem yolcu hizmetleri memurluğu yaptım, o hengamede inanın ekstra koltuk, bagaj ücreti falan hikaye, biraz da yolcunun ve firma personellerinin ruh haline bağlı.(biraz da turiste jest gibi bişi) Bu sitede takılan bizler için ''gitar,pedal,amfi...'' kavramları emin olun sokakta yürüyen sıradan bi adama nazaran daha farklı şeyler ifade etmekte; bu yüzden müzik aletlerini özel olarak yüklemeye ayırmışlığım da çoktur. Sonuç olarak : Şans :)

check in işlemi yapılırken 'oversize' olarak ayrılmasını rica edebilir ve o şekilde küçük bi etiket taktırabilirsiniz, bu sayede bir görevli tarafından uçağa elle yüklenir ve eşyanız ordan oraya sürünmemiş olur

ücret kısmı firma kurallarına göre değişebilir iyi araştırmak gerek
ama 'priority' etiketi ücretlidir
Priority etiketi takılan bagajlar en son yüklenip en önce indirilir ve oversize durumunda olduğu gibi elden uçağa yüklenir bu şekilde daha da garanti olur ama dedğim gibi bu ücret gerektiren bi durum.

Geri