Line6 Amplifi 150

Arkadaşlar internette videolarını çok beğeniyorum. line6 hd500 kullanıcısıyım. kullanan, deneyen varmı.yorumlarınızı yazarsanız çok memnun olurum.

Merak edenler için yazayım bu amfi bence en başarılı ev çalışma amfisi roland cube vox vt kullandım kat kat daha iyi ibanez thr ile kıyaslayamam bi fikrim yok özellikle iPad uygulaması çok başarılı analog setup yada prosesör bağlamak içinde uygun şöyle ki amfi üzerinde tüm efektleri kapatıp amfi simülasyonlarını kapatıp prosesör girerseniz sadece power amp gibi kullanılıyor diğer multi-amplerde böyle bişey söz konusu değil send return olayının send kısmı gibi :) yada setupını takıp hangi amfi simülasyonunu istiyorsan onu kullanıyorsunuz Bluetooth zaten büyük mucize ancak biraz zayıf yan odadan bağlanınca geçikme olabiliyor aynı oda içinde sıkıntı yok Bluetooth'u olan her cihaz bağlanabiliyor mini speakerlar sayesinde backingtrack ile gitar tonunuz karışmıyor temiz bi ses alıyorsunuz ikisinin ses seviyesini ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz
Ayrıca uygulamada bi parça açarsanız o parçada kullanılan tonları uygulama internette arayıp size öneriyor kütüphanesi baya geniş duman tonunu bile bulmuştu

amplifi tt beni çok şaşırttı Soldano SLO 100 var inanılmaz güzel Bu kulaklık performansı evde akşam takılırken süper Kardeşime aldım gönderdim Birde KRK V6 larla deneyim dedim Yine şaşırttı :) Bende soldano amfide var Altta gerçeği üstte bu :)) tt 150 deki hoparlör güzel Ben eski kafa analogcu manuel adamımdır ama bu teknolojiler etkileyici :)

Geri