Do-re Müzik Ve Gibson

#1
Arkadaşlar merhaba,
Dore müzik Gibsonlarda Euro kurunu sabitlemiş 30 Kasım' a kadar. Fiyatlar epeyce uygun hale gelmiş.
Niyeti olan varsa değerlendirsin derim, biraz da çingene pazarlığı ile güzel rakamlar alınabilir. Şu anda elimde nakdim olsa ben gider bir bakardım açıkçası.
 
#5
Abi çok iyi ya. LP Traditional modelini Zuhal ile karşılaştırdım 2.000 lira fark var. Dediğin gibi bir de pazarlıkla çok çok uyguna gelir..

Gel gör ki alacak para yok.. :banghead::banghead:
 
#15
İyi günler arkadaşlar. Sg standart bas gitar almak istiyordum ne zamandır. Bu indirim gerçekten iyi olmuş.. ancak merak ettiğim birkaç şey var, bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim.. roman ve gibi yerlerde bu gitarlar orjinal case'i ile satılıyor. Dore de case'i veriyor mu?yoka kutu içinde mi gönderecek? Faded worn denilen muhabbet nedir? Boyası ile ilgili birşey heralde? Son olarak da sg standart ile special arasındaki fark nedir? Biraz araştırdım ama tecrübeli arkadaşların fikirlerini de duymak isterim..
 
#17
Çok uygun fiyata gelen Epiphone modelleri de var. Onlar Çin malı filan mı ? Gibson ve Epiphone hiç takip etmediğim markalar normalde, o nedenle hiç bilgim yok bu konuda. Fakat bazı modeller cezbedici, P90 donanımlı bir Epiphone gördüm, aklım kaldı:)
 

Üst