Yedek Prosesör Arıyorum

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda yigit_ tarafından 31 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar , biraz garip oldu başlık ama :) cidden yedek prosesör arıyorum. Analog setup ı heryere taşıyamıyorum küçük provalarda ve tatillerde falan yetecek bir prosesör arıyorum. Nakit param yok bas gitarla takasa girmek istiyorum , onun da değeri yaklaşık 300 400 arası. Önerileriniz neler ? Teşekkürler.

2. Pod X3 :D Dediğiniz fiyata bulunabilir, bu fiyat için en iyisidir sanırım. Ama floor bir şey arıyorsanız bilmiyorum, belki üstüne biraz daha koyarak Line 6 footswitchi de alınabilir yanına, güzel de olur. :)

yigit_ bunu beğendi.
  3. Peki zoom g3 lere ne diyorsunuz ? Birde son zamanlarda görmeye başladığım vox tonelab 2g var.

4. Vox'la ilgili pek bilgim yok maalesef ama Zoom'da modellemeler iyi değil. Yani simülasyon için kullanacaksanız Line 6 öneririm kesinlikle. Ama sadece efektleri kullanacaksanız Zoom'a da bakılabilir, onu denemediğim için çok kesin konuşmak istemiyorum. :)

yigit_ bunu beğendi.
  5. Bende digitech rp 355 derim.Kıymetini bilmiyorlar.tam 4 yıl kullandım :D

yigit_ bunu beğendi.
  6. hocam digitech seçenekler arasında bile yok nedense hiç sevmiyorum bir yıl kadar kullandım ve cidden bana göre değil :) yinede bu diğer arkadaşları soğutmasın kişisel birşey benimkisi :)

7. kardeş neyini beğenmedin merak ettim cidden.

8. ben sizin fikrinize saygı duyuyorum ve kişisel bir görüş olduğunu belirtiyorum.sizin sanki dünyada digitech i beğenmeyen bir benmişim gibi davranmanız garip.

metaltrrocker bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş