Washburn Parallaxe

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlarlar vitrin ürünü bir Parallaxe buldum...'kılcal çizikler' den bahsediliyor önemli birşey yok deniyor ve iyi fiyat kırdı... başka şehirde gitar büyük bir mağazanın gitarı... Ankara'da... vitrin ürününden ne sıkıntı beklenir? kozmetik ve fonksiyonel olarak? solabilir, biraz 'çalınmış' olabilir:)). Vitrin ürünü denilen bir gitarı görmeden almak konusunda bir sözünüz var mı?

Pasşif olan, single-cut gövdelerden... bu gitar için 2800 liste fiyatından dört yüz düştüler... herhalde 3000 çıkartırım çok heyecanlanırsam gibi geliyor:) bütçe bu

daha önce görmüştüm LTD'yi... bu JB - 59' ... beyaz gitar çok cazip gelmedi dinlediğim LTD'ler de çok etkilemedi, bilemiyorum izlenim ... gerçi bu gitar hakkında da tereddütlerim var vitrin konusu dışında da...

Vitrin kısmını geçeyim ne kadar denendiği muamma olur haliyle. Ben de daha önce vitrin/askı gitarı aldım, bir sıkıntısı yoktu.
EC1000'de de aynı manyetik kombinasyonu var, en azından beni bu gitardan daha fazla tatmin edeceğine inanırım.

Alternatifi Amerikan Schecter ise zaten bunu sallayalım, klasman dışı.

Amerikan Schecter kim kaybetmiş biz bulalım... Çekik gözlüler diyarından bir gitar edinmeye çalışıyoruz... alternatifi kore schecter...Türkiye'den de Amerikadan, Almanyadan da alsam kore Schekter olacak...Schecter PT standart diye bir gitara vuruldum o yok burda o gelir yurtdışından...

Geri