Starfish (Classic Rock&Blues&Pop-Rock) - Ankara

STARFISH'in günü yolcu da perşembe .....İki haftatır cuma ve cumartesileride çaldık .Ama orjinal günümüz perşembe..Saat işine gelince...: normalde işlerimizden dolayı saati belirlemede zorluk çekiyoruz ,ama 22.30 en ideal başlama zamanımız...Zaten gün ve saat 'de değişiklik olduğu zaman hem burdan forumdan hemde yolcu bar tarafından mail le haberdar edilirsiniz...

PURPLE STARFISH :beer

Sevgili "ankhstar"

"Starfish" sağlam elemanlardan oluşan iyi bir grup. Vokali DTCF zamanından, bas gitaristi ise eşinden dolayı az da olsa tanıyorum. Başarılı olduklarına inanıyorum ama arada senin/sizin mesajlarını/zı gördüğümde kendimi gülmekten alamıyorum.

Mesajlarda gruba izleyici kitlesi açısından gaz vermeye çalışır gibi bir hava var ki bence bu hafif bir antipati yaratıp ters tepebilir.

Bu konularda tecrübesizken hepimizin yaptığı masum hilelerin gruba zarar vermemesi adına düşüncemi dile getirmek istedim. Yoksa üzerime vazife olmadığının farkındayım :)

Grupla ilgili bağlantın/ız nedir bilmiyorum ama eminim ki iyi niyetli çabalarını/zı gerçekleştirmek için farklı yollar bulabilirsin/iz :)

Gruba ve sana/size başarılar dilerim.
Saygılar
MG

Not: Tanımadığım için çoktan seçmeli bir hitab şekli kullandım. İkinci çoğul şahısı kullanmam yanlış anlaşılmasın ;)

sevgili "jokermg" bahsettiğin ankstar 'ın grubla bağlantısının ne olduğunu düşündün ,bilmiyorum ama, işveren - çalışan dışında bi bağlantı yok..Bir bar sahibi olarak ankhstar'ın girişimleri kendi adınadır emin ol .Ayrıca grubun böyle hilelere ihtiyacı olmayacağı garantisinide ben sana verebilirim.Eğer müzik işi burdaki site üzerinden dönebilecek kadar basit bir iş olsaydı,ve bizde öyle düşünen dangalaklar olsaydık,şu ana kadar toplam 3 değil 53 sayfamız olurdu.
Sevgili jokermg anladığım kadarıyla grup elemanlarınıda tanıyosun izlenimi edindim.biraz daha zorlasan DTCF den ömerlerin, levent atıcıların,özgürlerin(gitarist) zamanından daha çok eleman tanırsın gibi geliyo...hoş bu bahsettiğim isimlerde benim sonraki kuşaklarımdır ama.. ozamanki verdiğimiz kendi çapındaki konserlerden bizde sizi ,yeni genç girişimci bi gitarist olarak hatırlıyoruz gibi geliyor.....herneyse demek istediğim boşver fazla takma böyle şeyleri hepimiz ölücez nasıl olsa....
Müzik hayatınızda sana ve grubuna başarılar dilerim ,starfish hakkındaki düşüncelerin içinde teşekkür ediyoruz...Naapalım elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz işte......
LONG LIVE ROCK N' ROOL
Saygılar.................

Selam :)

Evet aynen dediğin gibi Ömer ve diğerleri o döneme ait eğlenceli anılarımın aktörleri arasındalar. Sanırım ben de düşündüğün kişiyim.

Ve yine dediğin gibi hepimiz öleceğiz eninde sonunda:)
Belki ben inandıklarımı dillendirdiğim için biraz daha erken yolcu olurum öteki tarafa kim bilir...

Yazdıklarım "ankhstar"a yönelikti ama sanırım grup adına üzerine alınarak cevap yazma ihtiyacı duymuşsun. Teşekkür ederim.
Sizlerin bu gibi şeylere ihtiyaç duymayacağınızı düşünmekte haklı olduğumu görmek beni mutlu etti.

Başarılar, saygılar
MG

sevgili jokermg bu sayfa Starfish'in sayfası ankstarla olan münasebetini ona özel mesaj göndererekte çözebilirsin..dediğim gibi,ankstarın grupla bi bağlantısı yok...Bu arada allah gecinden versin inandıklarını dillendirenler değil içine atıp söylemeyenler daha çabuk mortu çekiyo...Demişsinki "sizlerin bu gibi şeylere ihtiyaç duymayacağınızı düşünmekte haklı olduğumu görmek beni memnun etti"....... bu cümle bile önceki yazının ankstar'a değil gruba yazılmış izlenimi veriyo :D
Neyse hocam benimkide laf işte işin gücün yok oturup "bu adamların bu gibi şeylere ihtiyacı varmı yokmu" diye düşünecek halin yok..anlaşmazlık benden kaynaklandı
sevgiler sunuyorum.İnşallah bi boş zamanlarımızda grupları dinleme fırsatımız olur.

Herkes düşüncelerini özgür bir biçimde yazsın bunda rahatsız olunacak bir şey yok joker hocam.

Takmayın böyle şeylere, müzik yapın sadece.

Hayat böyle güzel...

Ne tür olursa olsun, Müzik Yapın, yapalım,oturup çalışalım hepimiz, daha güzel şeyler yapmak için....
Bununla ilgilenin ve ilgilenenim sadece...

Saygılar Sevgiler.
Starfishband

sevgili arkadaşım düşüncesini özgürce dile getirmekle,ahlak polisliği yapmak arasında çok ince bir çizgi vardır diye düşünüyorum..Eğer kişiler bu çizgiyi iyi çizemezlerse ozaman x kişinin düşüncelerine mi yada diğer x kişinin özgürce eleştirilerine mi inanalım diye insanları ikilem içine sürüklemiş olurlar.Bu yüzden sıkıntı düşüncelerin özgürce yazılıp yazılmamasında değil ,insanların otokontrol sahibi olup olmamasında kitleniyo gibi geliyo...
Bu arada bütün bu kalem savaşlarına neden olan ankstar'ın sitedeki yazılarını,sen işaret ettikten sonra tekrar tekrar gözden geçirdim.Sana tavsiyem onların bir bar sahibi tarafından yazıldığını unutmaman ve tekrar bu gözle okuman.Yoksa adamcağızın grupla bi alakası yoktur,grubun paralı askeri olmak istediğini de hiç zannetmiyorum.

Kalem savaşları???

Sonuncuyu saymazsak topu topu iki mesaj yazmışım. İkisinde de gruba yönelik bir saldırıda bulunmamışım.

Hatta "ankhstar"a yönelik mesajımda, iyi niyetli de olsa gruba zarar verebileceği uyarısını yaparak Starfish'in lehine hareket ettiğimi bile samimi olarak söyleyebilirim.

Durumun bu şekilde algılanması beni üzdü.
Neyse, görüyorum ki fazla alıngansınız. Bu durumda sizleri daha fazla üzmeden mesajlarıma son veriyorum.

Başarılar
MG

Selam arkadaşlar;

Ben foruma girmeyeli oldukça değişmiş ortam.

Sözüm Murat'a.

Zannediyorum ne demek istediğini anladım. Ama benim genel tarzım bu. Bunun starfish ile doğrudan bir bağlantısı yok. Diğer grupların forumundaki yazılarım da sanırım aynı tarzda. Ama tavsiyene kulak verip özdenetimimi daha sıkı tutmaya çalışacağım.

Gerçi şimdi yazılara bakınca pek birşey göremedim ama...

Yine de uyarın için teşekkür ederim...

Evet ben "bu hafta starfish yok yerine Guru çalacak" demek için foruma girmiştim... ama... hem bu söylenmiş hem de farklı konular doğmuş...

Starfish

Starfish'in Nippur kardeşin söylediği gibi forum köşelerinde nam salan ve nam salmaya ihtiyacı olan bir grup olduğunu düşünmüyorum....

"Starfish" Sanal bir grup değildir.

"vae victis"

Geri