HKÇ MÜZİK

çalışmalarınızı ve demolarınızı kaydetmek, grubunuzla beraber prova yapmak, enstrüman ve şan dersleri için; müzik yapım, reklam & tanıtım, organizasyon dallarında hizmet veren h.ç.k stüdyo'ya http://www.hckmuzik.net/ adresinden ulaşabilirsiniz.

2002 yılında hakan çetinkaya tarafından kurulmuş olan tuığra müzik yapım organizasyon şirketi; 2006 yılı itibariyle, aranjör ve ses mühendisi gökhan esen' in, ses izolasyon ve yapı tasarım uzmanı cem kuru' nun da katılımlarıyla hizmetlerini genişletmiştir.

* bünyemizin hızla büyüyen profesyonel kadrosuyla h.ç.k. reklam & müzik yapim * tanitim * organizasyon, ses izolasyon yapı tasarım firması olarak sektördeki çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

* h.ç.k.; amatör ruhunu kaybetmemiş profesyonellerden kurulu kadrosuyla, eksiksiz hizmet için kurulmuştur.

faaliyetlerimiz:
* profesyonel ses kayıt stüdyosu

* reklam ve müzik prodüksiyon

* profesyonel müzisyen ve şarkıcılarla müzik aktiviteleri

(jazz, rock, latin, flamenko, funk, opera, oda orkestrası, çigan,
fasıl, etnik, soul, r'n b, yerli ve yabancı pop)

* reklam ve tanıtım fotoğrafçılığı

* film, reklam ve tanıtım müzikleri

* dj performans, dj perküsyon şov

* perküsyon ve interaktif perküsyon şov, atölye çalışması

* görsel (motivasyon, reklam ve tanıtım filmleri)

* çizim ve görsel tasarım

* dans ve sahne şov ekipleri ve ekipmanları

* organizasyon teknik ekip ve ekipmanları

* montaj ve dublaj sistemleri

* ses, ışık ve görüntü sistemleri ( kiralama ve satış )

* ses izolasyon ve yapı tasarım

http://www.hckmuzik.net/
90 212 244 23 65

• Konu Sahibi Konu Sahibi
PROFESYONELLER BİLGİLERİNİ PAYLAŞIYOR
H.Ç.K müzik bünyesinde bulunan, 25 kişilik, her birinin minimum on yıllık sahne ve stüdyo tecrübesi olan müzisyenlerden kurulu, solution band ekibi, tüm enstruman ve müzik heveslisi insanlara, H.Ç.K stüdyo bünyesinde eğitim vermektedir. Dersler, tek kişilik sınıflar halinde, rahat bir çalışma ortamında gerçekleştirilmektedir.
H.Ç.K müzik atölyesinde, Elektro gitar, klasik gitar, bas gitar, davul, piyano, keman, kanun, ud, flüt, saksafon, trompet – trombon, perküsyon, bağlama, şan – solfej ve ayrıca stüdyo – mix, mastering, tonmaister – dj’lik dersleri verilmektedir.
Atölyemizde, öğrencileri kendi içlerinde bir araya getirerek, beraber prova yapma, konser ve organizasyonlarda canlı performans şansı tanıma gibi, çeşitli aktivitelerimiz de olmaktadır.
H.Ç.K müzik atölyesine bekliyoruz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Profesyonel ses kayıt
Reklam
Film ve tanıtım müzikleri
Reklam ve müzik prodüksiyon
Montaj ve dublaj
Firma ve ürün tanıtım jingle'ları
Aranje
Profesyonel ve demo albüm
Editing, mastering, mix
hizmetleri de mevcuttur...