Bursa Leman Kültür

'Forum Meydanı' forumunda ravenwoods tarafından 12 Aralık 2006 tarihinde açılan konu

1. bursada yeni açılan leman-kültür hakkında neler düşünüyorsunuz....ben o gece ordaydım yanii açılışta 1 saat takıldıkarkadaşla...meyva suyu felan içtim tabii beleş olduğu için...bayaa güzel bir mekan olmuş..duvardaki tasarımlar(tabii karikatür döşemişler :) ) olsun masa üzerindeki karikatürler olsun güzel olmuş,2 katlıydı sanırım...t-shirt felan satılıyor karikatürlere ait ben bir tane aldım(10 ytl sudan ucuz) birde afiş çaktım tabii t-hirt lerin başında ki kızın niyeti yoktu vermeye ama zorla aldık :) hee birde aşşağıya inerken yolu unuttuk yemekhaneye girdim :lol: :lol: :lol: yanlışlıkla...yaa ortamdan olsa gerek bayaa bi makara yaptık arkadaşla...tavsiye edilir :wink:

2. bi de nereye açıldığını yazsaydın keşki

3. ark. gitmiş bahsediyorlardı - 2 katlı güzel bi mekan dediler...yanılmıyosam heykel'deydi...

4. bursa devlet tiyatrosunun yan aralığından girilince.mekanı ben beğendim.bence bursa nın böyle bir mekana ihtiyacı vardı. fiyatlarda çok uygun. hoş etkinlikler yapılıyor.

Bu Sayfayı Paylaş