Laney TF-200 II - Elektro gitar amfisi Hakkında ..

Bu amfiyi inceledim.Ayrıca cok az tonlarını da duyma fırsatı buldum bir müzik dükkanında..

thumb_Laney_TF200II_k.jpg

Cok HOşuma gitti ,Lambalı bir amfi..
Sizce nasıl bir amfi..
Almaya değer mi ?

http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=1246&gid=90

bende bunun 300 ü var.drive karakteri cok hosuma gitti acıkcası.3 üncü kanalda single manyetikllerle gayet crunch tonlar aldım.hatta biraz daha gain arttırıp metal bile claabiliyorum stratla.ayrı ca gitardan biraz sesi kısıncada cok hos lambalı tonları alıyorsun.ama ben pod umu özlediğim için satıyorum.hatta forumda ilanım var.ilgilenirsen konusalım

Ama gerçekten iyi amfidir. Bende tfx1 var bunla aynı değil ama aynı tubefusion teknolojisini kullanıyor telecaster la clean tonları da drive ları da çok hoş. Önceden hep drive pedalıyla kullandım ama gitarın da üzerindeki kontrolleri kullanınca ve amfiyi biraz kurcalayınca gayet hoş tonlar elde edilebiliyor. Blues'dan tut metale kadar herşeye uygun ton alabiliyorum az çok. Kolay gelsin.

manyetik_porecesi demiş ki:
Blues'dan tut metale kadar herşeye uygun ton alabiliyorum az çok.

bende samarium cobalt noiseless manyetikler var.gerçekten dediğin gibi geniş bir ton a sahip oluyorum u amfiyle.özellikle cok sert drivelar beklemezdim ama gerçekten cın cın yapılacak tonlar alınıyor :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
valla clean tonlarıda driverlarda süperdi...
hoşuma gitti baya..800 ytl civarı sanırım fiyatı..
Bence bu fiyat aralığında en iyi amfilerden diyebilirm.. sizce?

o fiyata ikinci el avt50 tf300 satılıyor ikinci elde.bundan baska adam gibi amfi gelmedi aklıma.artık secim senin.izmirde olsan gel misafirim ol dene diyeceğim ama bursadasın

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ya tabiki şimdi 2. el olarak düşünürsen ozaman 2. el laneyin daha iyi bir modelinide bulursun.
BU tür kıyaslama yapmak İçin açmadım başlığı :)

Geri