Cubase 5'te Darbuka, Tef Gibi Vstiler

Evet hocalarım, cubase ile kullanabileceğim darbuka veya tef gibi vurmalıları barındıran vsti arayışındayım. Kullandığınız varsa önerilerinizi bekliyorum. Bir tane vardı darbukator gibi bişiydi sanırım ama verimli çalıştırmayı bir türlü başaramamıştım.
Şimdiden teşekkürler.

Ben de senelerdir ücretli - ücretsiz adam gibi mixlenebilecek bendir / tef / koltuk davulu VST'si arıyorum lakin henüz murada eremedim dostum....

hadi yaa.. nasıl çözebiliriz bu işi bilmiyorum. En son klavye almak geldi aklıma, eski model basit bir şey.. Başka da bişey bulamadım.
Yemez. Bulacaksın bi parmak üstadı, çalacak başka yolu yok dostum. Varsa bilen beni de cennetine alsın.

Wizzo Darbukator diye bir VST vardı yanılmıyorsam, lakin çok tırt bir şey, ne mix yer, ne keyif alırsın.

Son düzenleme:
Mehmet hocam benden erken davrandın :) Sonivox Dvi S.R.P içerisinde hand frame drums preset'indeki bendirler gayet güzel. Alternatif olarak elinde güzel looplar varsa, kontakt tarzı bir sampler'da tuşlara dizilip oradan tetikleme şeklinde de kullanılabilir.
Evet arkadaşlar ben yukarıdaki mesajımı Uğur hocamı referans alarak yazmıştım. Kendisi bu tür vsti'ları başarılı olarak kullanan bir arkadaşımızdır.

Son düzenleme:
Geri