Kayıtlı Projeleriniz Ve Miks

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda alpus tarafından 20 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. alpus

alpus

66
    121
    1,506
    Arkadaşlar, zaman bulan herkes cover videosu çekiyor sitede görüyoruz takip ediyoruz. Benim de aklıma bu farklı projelere miks yapmak geldi. Dileyenler projelerini yollayıp benden gelecek sonucu beğenmeleri taktirde yükleyebilirler. Ben de böylece hem kendim için boş zamanlarımda yeni bir şeyler denemiş olurum hem de videolarınızda hatta belki souldcloud projelerinizde daha iyi sound çıkarmış oluruz. Özellikle çok kanallı davul kaydı olanlar ( az önce izlediğim son yayınlanan smooth videosu gibi ) veya güzel backing track üstüne çalınmış temiz kayıtlarınız varsa da olur. Komple çok kanallı proje de olabilir. Son yaptığım yutup videosu ( miksini yaptım ) Ogün Sanlısoy'da çalan arkadaşım Sertan'ın videosunu örnek olarak yolluyorum.

Projelerinizi kayıt aldığınız şu programlarsa proje klasörüyle de yollayabilirsiniz. Reaper, Logic, Pro tools. Veya audio olarak bounce alıp da gönderebilirsiniz.

Son düzenleme: 20 Kasım 2015
  2. Garageband kullanıyorum hocam. 6-7 kanallı bir projem var yakında bitecek onla alakalı bir şey yapamaz mıyız?

3. alpus

alpus

66
    121
    1,506
    Nasıl bir proje, midi mi, audio mu çalıştınız. Biraz detaylandırırsanız. Özelden de mesaj atabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş