4Şubat Pentagram Konseri Buluşması

'Forum Meydanı' forumunda ChiCcO tarafından 17 Aralık 2006 tarihinde açılan konu

1. Forumumuzun insanlarını da içinde bulunduran baya büyük bir kitlenin geleceğini tahmin ettiğimiz 4 Şubat Bostancı Gösteri Merkezi Pentagram Konseri için çeşitli tanışma, kaynaşma olayları hazırlıkları olabilir sanırım.

Gelenler el kaldırsınlar efenim . . . :wink:

2. iş yerinden izin alırsam ki... kesin yane nasıl diyim yok böle bir kesinlik KESİNNNNNNNN GELİRİMMM ;)

3. Konser Pazar gününe geliyor zaten. :wink:

4. sorunda bu işte ben migrosta çalışıyorum pazar günleri izin almak ne diyim ben sana Türkiye'nin AB ye girmesi kadar zor :D

5. Para bulabilirsem geleceğim bende,zira Pentagram'ın toparlandığı bu konser kaçmaz.

6. İzin alma çalışmalarına başlamışsındır o zaman.Kolay gelsin sana. :wink:

7. orada olacağım inşallah görüşürüz;)

8. evet ark.lar son haberler benden gelsin ;) pentagram biletleri çıkmış bulunmaktadır. Bilet Fiyatları : 4 Ocak tarihine kadar: 22,50 YTL'dir ilgilenenler biletleri herzamanki adresten alabilir reklam yapmim şimdi anladınız siz ;)

9. arkadaşlar gelcek olanlar biraz acele etse iyi olur biletler 4 ocak 2007 ye kadar 22.5 ytL yazıyo sonrasında ne olur bilmem bişey yazmıyo elinizi çabuk tutun biletler herzamanki adreste kesin gelenler bana ulaşsın burdan özel mesaj atabilirler ;)

10. kapı gibi elimde pentagram konseri biletim var aldım ;) herkesi beklerim

11. başlık buluşma başlığı.. konserden önce küçük bi buluşma olacak mı peki? :D hep beraber konsere gidilecekmi peki? :D

olacaksa saat kaçta, nerde? :)

12. valla ben onu bunu bilmem biletimi aldım arkadaşlarımla gidiyorum isteyen gelir ;)

13. Bilet ne kadar ve nerelerde satılıyor?

14. biletix'te mevcut,4 ocak'a kadar 22,5 ytl

15. eee yok mu ben aldım bileti yada alcam geliyorum şu saatte şurda buluşalım gidelim diyen veya diyenler ;)

16. Ben ve bir kaç arkadaşım Bursa'dan geleceğiz, öğle saatlerinde anadolu yakasında mekana yakın bir buluşma olursa katılırız.

17. ok ben saat 3 gibi orda olmaya çalışçam iş çıkışı gelcem çünkü.. bu arada konser biletleri 4 ocak 2007 ye kadar 22.5 ylt idi şimdi 28 ytl olmuştur duyrulur

18. bi de Turkrock yazın bi kartona da tanımış olursunuz birbirinizi bulmanız kolaylaşır :D

19. konsere izmitten gidicek arkadaşlar nasıl hareket ediceksiniz

20. bi ara türkrock diye slogan atarsak herkes birbirini bulur:)

Bu Sayfayı Paylaş