Black Friday 2015 Hakkında...

'Forum Meydanı' forumunda insanatomystic tarafından 21 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

 1. Selamlar...

  Bu sene 27-29 kasımda olacakmış. Ve konu ile ilgili gayet sınırlı bilgi sahibiyim.

  Nasıl takip edilir?
  Hangi sitelerde indirim olur?
  Önceden hangi ürünlerde indirim olacağı belirtilir mi?

  Bu ve bunun gibi soruların cevaplarına ihtiyacım var. Kesin birçok kişinin de vardır. Konu hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan arkadaşlardan şu işi bir izah edivermelerini rica ediyorum.

  Şimdiden teşekkür ederim...
   
  metaltrrocker ve oldiesngoldies bunu beğendi.
 2. dişe dokunur müzik aletlerinde yalan günüdür.en azından ben düzgün bir şeye denk gelemedim . kılık kıyafet android tablet yükle gitsin.
   
  hard-bira bunu beğendi.
 3. Selamlar, gördüğüm kadarıyla online ürün satan hemen hemen her sitede black friday indirimi oluyor, mesela geçen sene hatırladığım positive grid'in sitesinde, native instruments'ta vs... Hatta geçen sene black friday indiriminde iken corel paintshop x7 almıştım, şu an da indirim var yanılmıyorsam.

  Esas indirimler cyber monday denen gün yaşanıyor ki bu da black friday'dan sonraki ilk pazartesi gününe denk geliyor bildiğim kadarıyla.
  Bu sene cyber monday 30 kasımda olacak. Ve tabii ki hepsinin peşisıra yıl sonu indirimi var ki o da her yerde oluyor. Oyuncu tayfası bilir zaten, bu tarihlerde Steam'e dikkat :D
   
  tee bunu beğendi.
 4. image.jpeg
  :((
   
  braveblood bunu beğendi.
 5. Fena değilmiş. Yada üç kişi bir araya gelip üçüncü pedalın indirimini bölüşebilirler. Düşünen var mı ki?
   
 6. Amerika başta olmak üzere hemen her online satış sitesinde rastlanacak indirim günü. Bu yıl Türkiye de ki sitelerde de rastladığım olay. Tabi sadece online satışta değil bu indirim. Amerika da mağazalar sabahın çok erken saatlerinde kapılarını açıyor, insanlar deli gibi alışveriş yapıyor, müşteriler birbirini eziyor. Yine Amerikada bir mağaza personeli kapılar açıldıktan sonra müşterilerin içeri akın etmesiyle birlikte müşterilerin altında kalıp can vermiştir. Ne diyelim işte "Vahşi Kapitalizm". @hackeiommi Değil mi abi?
   
  hackeiommi ve HmzGkgz bunu beğendi.
 7. Dalai Lama şöyle demiştir. Bir markete gittiğim zaman ve bir şeyi almak istediğim zaman öncelikle şunu düşünürüm. '' Buna gerçekten ihtiyacım var mı ? ''
   
  insanatomystic bunu beğendi.
 8. Ben de şöyle diyorum: "Bu Black Friday'de ,gerçekten ihtiyacım olan ürünlerde indirim olur mu?" :)
   
 9. Steam hesabımda 10 küsür TL vardı. Ne yaparım ben bunu diyordum, kısmet karacumaya imiş. Left4Dead2 ve Witcher 2 satın aldım :)
   
  Zengin Muhendis bunu beğendi.
 10. Şeytan icadı bu işler neüzübinillah. Ama benim gibi sömürücü alçak Şevketler de parası varsa hemen işine gelenlerde indirim arar ancak. Bitpazarı gezmenin faydaları :D
   
  Serd@r bunu beğendi.
 11. Pluginlerde çok büyük indirim oldu. Waves,Native Instruments,Universal Audio,Plugin Alliance gibi firmalar hem mix,mastering pluginleri hem de sanal enstrümanlarda oldukça dişe dokunur indirimler yaptılar. Waves'in kallavi Mercury paketi 7000 küsür dolardan 2000 küsür dolara düştü mesela. Ücretsiz reverb plugini falan da verdi. Takip etmek lazım her sene.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş