Fano Gitarları

'Elektro Gitarlar' forumunda kogan tarafından 22 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. Dennis Fano'nun Fano Guitars markası altında ürettiği gitarlar gerçekten güzel ve iştah açıcı. Fiyatları biraz pahalıca eder mi etmez mi subjektif bir konu fakat firmanın birden çok gitardan esinlenen gitarları tarz sahibi gitarlar. Üreticinin SP6 ve GF6 modelleri en öne çıkan modelleri, benim şahsi tercihim SP6! :)
    sitesi: Fano Guitars – award-winning Fano Alt de Facto guitars fuse timeless classic elements with a bold new look, feel and energy.

Ha SP6 demiştim değil mi?
    Fotoğraf Wildwoodguitars.com sitesinden alıntıdır, merak edenler Wildwood'u karıştırabilirler. :)

2013, CrimsonKing, mego1 ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Ben de JM6 modeline bayılıyorum. Relic olmasa bir de köprü manyetiği TV Jones olursa kimseye el sürdürtmem. Fenalar fenası.

photo_alt-de-facto-jm6_21_large.jpg

Grundar, crushhh ve kogan bunu beğendi.
  3. Dizaynlar güzel de, pahalı be babalar . Yoksa gönül ister buradan şöyle rezonansı müthiş bir strat :(

4. Hakan abi, bu zaat-ı muhterem Strat tip gitar yapmiyor. Strat denecekse de daha farkli tasarimlara sahip.

5. O da ayrı bir olay ya. Adamlar sırf alder ve maple ile çalışıyor, ama LP Junior modeli gitar yapıyor :)

6. Fiyat konusunda da abi Türkiye'de çok daha uygun fiyata benzeri gitarlar yaptırılabilir bence, ben bu ve benzeri gitar firmalarını ufkumu genişletmek amaçlı takip ediyorum biraz. :D

7. Les paul special gövdeye tele köprü ve manyetiği çok güzel bir fikir.

8. Benim favorim:

Bu Sayfayı Paylaş