Oriza (rock) - Ankara

oo sayfamız açılmış..hadi hayırlı olsun...;)...caner'cim döktürmüş yine :)..

bu arada çığlığı basarkenki halimi koymuş...eheh

herkese teşekkürler iyi dilekleriniz için..Yeni yılınızı ve bayramınızı şimdiden kutlarım...

kendi müzik tarzımı bulma konusu farklı ...gruptaki diğer arkadaşlar da ben de metal kökenliyiz...
beni zaten biliyorsun....Ulver dinleyen insanım ötesi yok...:)
ama daha çok yeni olmamıza rağmen grup olarak bütünleştik ve beirlikte müzik yapmaktan keyif alıyoruz...yakında beste çalışmaları da başlayacak...
öyle işte...saol selim'cim , sana kayıtları gönderirim..

_JiMi_ demiş ki:
Şubat ayında ufak çaplı bi turne olcak ilker :) Ayrıntıları yazcam buraya kesinleştiğinde ;)
tamam kayacığım oda olur çıkarız turneye de ama içeriğinden bahset biraz. bu arada melek konserinin videoları elime geçer geçmez dağıtıcam hepinize biraz uğraşıyomuş arkadaş video üzerinde alırım en kısa zamanda videoyu diye umuyorum görüşmek üzere

ilkersenn demiş ki:
_JiMi_ demiş ki:
Şubat ayında ufak çaplı bi turne olcak ilker :) Ayrıntıları yazcam buraya kesinleştiğinde ;)
tamam kayacığım oda olur çıkarız turneye de ama içeriğinden bahset biraz. bu arada melek konserinin videoları elime geçer geçmez dağıtıcam hepinize biraz uğraşıyomuş arkadaş video üzerinde alırım en kısa zamanda videoyu diye umuyorum görüşmek üzere

İçeriğini yakında açıklayacağım ilker sabırlı olun biraz :) Senin arkadaş ta bayağı bi uğraşıyor heralde 1ay olcak nerdeyse :D Neyse görüşmek üzere diyiim stüdyoda görüşürüz :)

ya aslında şimdi yazmakla hata ettin kaya,henüz erken,aksilik çıkmazsa bikaç farklı şehirde ufak canlı performanslarımız olacak,çalışmalar sürüyor,o yüzden şimdiden konuşmak için erken biraz bekleyelim hep beraber görelim,ama ankara ayağı garanti o cepte,ben hallettim,yani konserler yakındır :twisted:

Geri