Kayıt Için Öneriler

'Müzik Teknolojileri ve Kayıt Forumu' forumunda HESGilmourish tarafından 25 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

 1. Arkadaşlar herkese selam forumda yeniyim.
  Öncelikle amacımı açıklayayım arkadaşlar ben telefondan videoyla kayıtlar alıyorum fakat arka plan müzik ve gitarın amfiden çıkan sesi net gelmiyor.Dileğim şudur ki;sesi dinlediğim müzik gibi kulağıma gelsin. Bunun için yapılacaklardan bi haberim. Sanırım ses kartı falan almam gerekiyor ama ne almalıyım? Diyelim aldım bağlantıları nasıl yaparım nasıl kaydederim... Bana aşama aşama anlatırsanız çok sevinirim. Alacağım şey 700 lirayı aşmamalı. Ekipmanlarım Fender Stratocaster Mexico ve pod 2 prosesörüm var amfide var ama dandik :) Yardımcı olursanız beni büyük bir dertten kurtarırsınız gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum.
  Çaylaklığım affola herkese iyi günler dilerim...
   
 2. Pod 2 dahili ses kartı barındırmıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Onun yerine Pod x3 öneririm. Ya da ses kartı da alabilirsin. Bir de çaldığını duymak için referans monitör ya da kulaklık almalısın. Bunlar yeterli ortalama bir kayıt için. :)
   
 3. youtube da aratın bir çok video mevcut. Ekipman değişikliği şart değil dahili ses kartınız ile birlikte bile yapabileceğiniz çok şey var.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş