Yeni Gitarda Renk Seçimi Anketi

hangi renk?

• 1

Oylar: 11 25.0%
  • 2

Oylar: 2 4.5%
  • 3

Oylar: 6 13.6%
  • 4

Oylar: 11 25.0%
  • 5

Oylar: 14 31.8%

• Toplam oy veren
    44
  • Anket kapandı .
Yeni gitarımın gövde rengi konusunda bir miktar kararsız kaldım. Kuvvetle muhtemel flame maple olacak. Bir ihtimal kök ceviz yada maple olacak. Kök kullanırsam, renk kullanmayı düşünmüyorum. Sadece cila olacak. Ama flame maple yaparsam renk eklemeyi düşünüyorum. Aşağıdaki renkler ve valörler arasında bir seçim yapmamda anket ve yorumla yardımcı olursanız sevinirim...

Daha farklı önerileriniz olacaksa, flash lp tasarım sayfası burası;

SC Guitar Editor

Renkler bunlar;

1.

Screen Shot 11-26-15 at 05.07 PM.JPG

2.

Screen Shot 11-26-15 at 05.08 PM 001.JPG

3.

Screen Shot 11-26-15 at 05.07 PM 001.JPG

4.

Screen Shot 11-26-15 at 05.09 PM.JPG

5.

Screen Shot 11-26-15 at 05.08 PM.JPG

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bana da hepsi aynı geldi bunların :) Goldtop, Siyah, Beyaz, Teaburst, Sunburst, Tobaccoburst mesela .....

Hocam, ağacı görmek istiyorum açıkçası bu sebeple de ağacı boya ile kapatmaktan ziyade renklendirilmiş cila, yada alkol bazlı boya üstüne cila çalışmayı planlıyorum. Veyine bu sebeple burst etkisini en minimal olan, less burst olarak kullanayım diyorum.

Flame maple renk seviyor işte. :)

Diğer gitarların rengi nedir? İnsan ister istemez ben olsam moduna girdiği için kendi gitarlarından farklı olanı seçiyor. Bunlarla alakasızsa 4 ya da 3 derim.
Prs nin emerald greeni de hoştur.
images

Diğer gitarların rengi nedir? İnsan ister istemez ben olsam moduna girdiği için kendi gitarlarından farklı olanı seçiyor. Bunlarla alakasızsa 4 ya da 3 derim.
Prs nin emerald greeni de hoştur.
images

Hocam diğer gitarların hemen hepsi natral ağaç dokusu ve cila. Sadece bir tanesi solar pigment. Bir tanesi de mat siyah. Ama ne bileyim yeşil yada mavi benim için gerçekten çok radikal renkler olur sanırım :)

Geri