Blackstar Id 10 Mu Line 6 Spider 15w Mı?

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda Beçhan tarafından 26 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar.Zamanında başlangıca göre iyi bir elektro gitar ve pek bi dandik bir amfi almıştım.Gitar çalan arkadaşlarımla konuştuğumda kimi line 6'i kimi de blackstarı önerdi.Genel olarak metal ve heavy metal şarkılarla ilgiliyim ancak üst düzey ekipman alacak durumum da yok maalesef.Kışın evde duyulabilecek bir sesle,yazın yazlıkta son ses ayarında kullanıyorum.Siz bu ikisinden hangisini önerirsiniz? Aynı zamanda taşınabilir olması ve kulaklık ile net ses verebilmesi de benim için önemli...

2. ID Core 40 ve Spider 15 kullanmış biri olarak söylüyorum; Line 6.

3. id core 10 ve 20 kendi fiyat aralığında ve kendi klasmanınında sıfır olarak alınabilecek en iyi amfilerdir bence... türkiyede gitara başlayana bi ibanez grg170 bide line 6 spider 15 bodoslama önerilir. o yüzden adını çok duymanız normal... eğer 500 ve altı bütçeniz var ise ikinci elede sıcak bakmıyorsanız kesinlikle id coredan şaşmayın...

4. İkinci elde roland cube serisine de bakabilirsiniz.

5. Id core 40 spıder ıv 15 kullandım şu anda spıder ıv 120 kullanıyorum kesinlikle line 6 öneririm ıd core açıkçası efekt olarak bile tat vermiyor

6. ben vox vt 20 öneririm. oldukça tatmin edici bir alet ev için. hem efektleri hem de modellemeleri iyi. her tarz çalınabilir.

7. O.2.

O.2.

488
    544
    4,656
    Yaşına göre line 6 diyorum. Çünkü üstteki cevaplara bakınca yaşlandıkça insanlar line 6ten uzaklaşmış gibi görünüyor :p

Şaka bir yana deneyip ısınmak en doğrusu. Id Core 20 ile gayet iyi anlaşıyoruz. Line 6'i bir müzik markette kurs vs takılırken kullandım birkaç kez. Alacağım zaman Vox vt20+, id core ile birlikte opsiyonlarım arasındaydı, fakat hiç görmemiştim. Sonra malzeme kalitesi olarak hiç hoşuma gitmediğinden midir nedir biraz ön yargılı yaklaştım. Sonuçta çok beğendim diyeceğimi sanıyorsanız yanılıyorsunuz, öyle ahım şahım bir ton bulamadım, hatta iyi ki almamışım eve gideyim de kulağımın pası gitsin dedim. Sonuçta zevk renk meselesi ama gerçekten sarmadı.

8. ikisini de kullandım, line 6

9. İkisini de kullandım. İkisi de güzel. Ama metal için Spider daha önde.

10. çok teşekkür ederim.yoğun bir şekilde metal müzikle ilgilendiğim için iki üç güne line 6 alacağım

11. Spider'de Noise Gate olması büyük avantaj.

12. O.2.

O.2.

488
    544
    4,656
    Diğerinde de var (y)

metaltrrocker bunu beğendi.
  13. Kesinlikle bu cihaz. 120 watt'lığı ile çalmışlığım var ve ses kalitesi çok iyi.

Bu Sayfayı Paylaş