1. Daha bugün arabada muhabbeti geçti. Ronnie James Dio açık ara favorimdir! O bedenden o ses nasıl çıkmış yahuo_O

   
 2. Heavy Metal değil ama şu ara Symphony X'in vokaline takığım. Progressive Metal rifflerin altında öyle güçlü bir vokal iyi gidiyor.
   
 3. 1 numaram tartışmasız açık ara @erenkavukcu abimizin tahmin edeceği üzere Rob Halford. 70'ler dönemi ayrı 80'ler dönemi ayrı 90'lar ayrı.. Şimdiki sesi bile ayrı reyizin.

  Onun dışında Hear 'n Aid - Stars'daki vokallerin hemen hemen hepsi harika olsa da, Don Dokken ve Dio elbette.
   
 4. O zaman sizi şöyle alalım:
   
 5. Burada Rob yok :) Tim 'Ripper' Owens var. Rob'dan sonra Priest'e girmişti, severiz onu da ama sürekli vibrato yapan vokaller bi yerden sonra bayıyor beni.
   
 6. Yorumlara bakınca fark ettim, düzeltmeye vakit olmadı :D
   
 7. +1

  Rob Halford forever and ever (y)
   
  forbidden_city bunu beğendi.
 8. Rahmetli Dio, King Diamond, Rob Halford, Tony Martin ve tam ters bir ses Messiah Marcolin ve Thomas Vikström.
   
 9. Dio ile ilgili mesajların arasında kalması çok anlamlı olmuş bu mesajın:) "Sir" Russell Allen (Symphony X vokalisti) koyu bir Dio hayranıdır.
   
 10. Her gün yeni 1 bilgi tadında olmuş. Bunu bilmeden yazmıştım ama iyi oldu öğrendiğim. Artık daha bir keyifle dinlerim..
   
 11. Heavy değil Progressive ama James LaBrie. Mükemmel.
   
 12. Benim RJD'dan sonra 2.olarak beğendiğim metal vokali Mahmut "Halay Çek Lo" Tuncer'dir. O sesini kullanışı, o sahneyi dolduruşu.. Herkesin yapabileceği bir şey değildir!:ROFLMAO:

  Şaka bir yana, Manowar vokalisti Eric Adams da sesiyle ortalığı inletenlerdendir. Çok keyifle dinleriz kendilerini. Şarkılarında işledikleri konuları da oldukça severim. Konuların duygularını da şarkılara iyi işliyorlar. Manowar dinlerken güç dolduğumu hissediyorum adeta :D Harbi gaza getiriyorlar adamı. Tam bench presse yatarken dinlemelik.

   
 13. vay vokal alırım bi dal..

  eski bir metalkafa olarak favorilerim:
  1- ronnie james dio

  gerisi de:
  rob halford, bruce dickinson (özellikle balls to picasso ve chemical wedding albümleri), eric adams, udo dirkschneider, king diamond, joey belladonna, alice cooper ve murat ilkan.. saygılar
   
 14. Bi ucu kaçarsa caza kadar yolu var hocam :)
  Mesela Ella Fitzgerald. Tek geçerim. :D
   
 15. Aşırı derece judas hayranı olarak +1
   

Bu Sayfayı Paylaş