Pedal Alcam Görüş Ve Öneri ...

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda stand_up tarafından 28 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. merhaba arkadaşlar bir arkadaşım şu ürünleri satıyor .acaba almam mantıklı olurmu ? FİYAT :500 TL

Joyo JF37-Chorus
    Jim Dunlop Cry Baby GCB-95

Wah Pedalı
    Boss CS-3 Compression Sustainer
    Compression Sustainer Pedalı
    JOYO JF08 Digital Delay Efekt Pedalı

2. Önce amfiyi satın alıp eve koymalı hatta bir süre çalmalısın. Pedal sonraki aşama.
    Bir de froum kuralları gereği yazıma dikkat edersen seviniriz.

cruiser_rider, tee ve Grundar bunu beğendi.
  3. tamam dostum .özür dilerim

4. Est. Şimdi farkettim, uyarayım derken ben de yukarıda yazım hatası yapmışım :D

5. :D kafa çok dolu oluyor bazen :)

hackeiommi bunu beğendi.
  6. dostum bu pedalları fiyatı uygun diye düşüneyim dedim . mantıklı bir karar olmaz mı ?

7. Amfiler bazıları belki de çoğu pedal seçerler. Bir Ibanez TS9 dahi, piyasa standatı olmasına rağmen TS9 ile geçinemeyen amfiler var. Ha, bu listeden Cry Baby alınır. Ama kalanları amfi ile geçinir mi orası şüpheli. "Uymayanı satarım" dersen sen bilirsin. Para senin risk senin.

8. Cesaret ve deneme yanılma yolu sonucu bir fikir sahibi olabiliyorsun haklısın . bu arada , fender champion alsam amfiyi ne dersin ? 5 watt çok az gelcektir sahneyede çıktığım zamanlar oluyor ..

9. Sahneye çıktığını başta söyleyeydin keşke. Hatta bunu açtığın amfi başlığına yaz.

10. Tamam dostum yazdım konu başlığına .. Ordan öneri alabilirim .

Bu Sayfayı Paylaş