Zuhal Müzik 3 Al 2 Öde Boss Pedal Fırsatı

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda Kirito tarafından 30 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. Merhaba Arkadaşlar,
    Zuhal müzik böyle bir kampanya yapmış bilginiz olsun.
    » Zuhal Müzik

ravenT, wolkN, Mustafa İLKER ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Tek tek pedal alacak arkadaşlar da burada birleşip fiyatı orantılı bir şekilde düşürebilirler :)

mustafa ve bi'kafa bunu beğendi.
  3. Üç kişii birleşsek bir pedalın indirimini paylaşsak 500 tl lik bir pedal ortalama 375 tl gibi bir fiyata gelir. Varmı almayı düşünenler?

Mystery of Scarlett bunu beğendi.
  4. Aklımda Ps6 var.

5. Aynı fiyatlı olmasına gerek yok hocam, bedava sayılan pedalına fiyatı 3 pedala orantılı şekilde dağıtılabilir. Atıyorum 200 300 400 liralık pedallar alınırsa sırasıyla 1400/9 2100/9 2800/9 ödenmesi gerekir. Böyle biraz karışık gibi gelebilir ama zor değil yani. :)

Mustafa İLKER bunu beğendi.
  6. Ama 500 500 200 olduğunu varsayarsak. Toplamda 1200 ediyor. 200 tl lik bir indirim olacak. 500 500 500 olursa 500 tl lik bir indirim olur. Daha adil olur. Fiyat farkı alan kişiler arasında daha adaletli paylaştırılır sanırım.

7. Bir kaç ay daha geç olsa bu kampanya bir Blues Driver alabilirdim aslında
    Edit: Keşke mydukkan.com'da Wampler pedallar için böyle bir kampanya yapsa :D

rockerrrr bunu beğendi.
  8. 5 5 2 olursa da indirimler yaklaşık 500 için 83, 200 için 33 oluyor. Orana vurduğumuz için yine adil olur ama dediğiniz gibi 5 5 5 durumunda indirim daha fazla olur tabii ki.

Mustafa İLKER bunu beğendi.
  9. 5 5 2 olduğunda 33 Lira indirim için kimse uğraşmaz. Daha hakkaniyetli olmak adına eş değerde pedal almak daha doğru.

10. valla ben 650 tl lik rv6 düşünüyorum ama, benim gibi pahalı toplara girecek varsa düşünülebilir.

11. Dolar bu kadar yüksek olmasaydı harika bir kampanya bence

12. Dolar bu kadar yüksek olmasaydı bu kampanya da olmazdı gibi sanki :)

13. Minumum 500 tl lik pedallar düşünen olursa ben Ps6 a adayım. 500 lük seçen olursa 335 gibi bir rakama geliyor. Guzel fiyat

14. Yok hocam kurlar nedeniyle Zuhal'in bize has kampanyası değil Thomann'da da vardı bir hafta kadar önceydi yanılmıyorsam.

15. @tonedrive o zaman 2 kişi varız, 1 kişiye daha ihtiyaç var :)

16. 3 kişi birleşip ps6 alalım

Destekleeyinn beniii!! Dessteklerinizi istiyooom!

388 TL'ye geliyor 3 ps6 kişi başı

17. zuhale gidip pedalı denedim ben, çok yeni geldiğinden dolayı stokları güncellemediklerini düşünüyorum. acaba bu 3 al 1 öde internet satışındamı var sadece?

Son düzenleme: 1 Aralık 2015
  18. Ya ne olurdu Dunloplarda da olsaydı şu kampanya. :( Tam da bir Wah'a ihtiyacım varken..

HmzGkgz bunu beğendi.
  19. Sana verelim bi wah

Bu Sayfayı Paylaş