Altüst (Alternatif)-Muğla

Veeeee Sonundaaa Verilen Sözler Tutulmuşş ,, 4 Gözle 8O 8O Beklediimizz Kayıtlar Hazırrlanmışşş... :LOL:
Ve En Sewdiiimm Şarkı " Düşmüştümm " Bu Bana Süprizz Oldu Walla Görünce Çok Mutlu Oldumm :p Dinlemeye Doyamadımm Hanii .... :LOL:
Emeğinizee Yüreğinize Sağlıkk :!: :!: :!: SüPeR Olmuşşş ;)

evet demoları bende dinledim... ''düşmüştüm'' hakkaten güzel... diğer şarkılarda güzel ama benm favorim ''düşmüştüm''.... yolunuz açık olsun arkadaşlar... başarılar diliyorum..bu arada İzmir ' e de bekleriz....

daha önceden nuwanda olarak takip edioduk...grup olarak karşımıza çıkması sevindirici... ;) şarkılarına gelince.... 8) sözlerr çok güsell gerçektenn...tebrik ederimm... :D
sizi daha yükseklerde görmek isteriss...sevgilerrr... ;)

minee demiş ki:
evet demoları bende dinledim... ''düşmüştüm'' hakkaten güzel... diğer şarkılarda güzel ama benm favorim ''düşmüştüm''.... yolunuz açık olsun arkadaşlar... başarılar diliyorum..bu arada İzmir ' e de bekleriz....

Ewet Ewet :!: En Yakın Zamanda İzmir e BekliorZzz ;)

Şarkıların kayıtlarını yeniden gözden geçirmek için tekrar yoğunlaştık. Şimdi elimizde bir ürün var ve bunları en iyi şekle sokmak için uğraşacağız bu iş bitince konser verebiliriz sanırım :) İzmir'e önce Detone'yi dinlemeye :) sonra da konsere geleceğiz umarım. Yorumlarınız için teşekkürler...

nuwanda demiş ki:
Şarkıların kayıtlarını yeniden gözden geçirmek için tekrar yoğunlaştık. Şimdi elimizde bir ürün var ve bunları en iyi şekle sokmak için uğraşacağız bu iş bitince konser verebiliriz sanırım :) İzmir'e önce Detone'yi dinlemeye :) sonra da konsere geleceğiz umarım. Yorumlarınız için teşekkürler...

;) ;) ;)

Teşekkürler arkadaşlar yorumlar için. Ama bu sadece bir demo. Kayıtları yeniden gözden geçireceğiz. EmreAydın'ın boş zamanını yakalayalım düzenleme konusunda yardım isteyecğiz umarım :)

Ayrıca demoları indiremediğini söyleyen arkadaşlar olmuş www.altust.org a linkler eklendi.

nuwanda demiş ki:
http://www.youtube.com/watch?v=rScWLBtajz8 linkinden Melekler ağlar mı ki ? adlı şarkımıza Yeşim Aksoy tarafından çekilen klibi izleyebilirsiniz.

Yeşim Aksoy'a teşekkürler.

Yorumlarınızı bekliyoruz.

ahh ne teşekkürü paşam... rica ederim... öyle amatörce bir şey işte...eldeki imkanlarla bunu becerebildim..siz daha iyilerine layıksınız paşam..

Altüst 13 Şubat Salı günü Hatay'ın yerel radyosu Radyo Şok'un konuğu olacak. 13 Şubat Salı günü Saat 14.00'da başlayacak iki saat'lik programın ikinci diliminde grup üyelerinden Emrah ile keyifli bir sohbet olacak. www.asyaradyo.com üzerinden programı dinleyebilecek ve sitede verilen mesaj numarasına mesajlarınızı iletebileceksiniz.

çalışmalarınızda başarılar arkadaşlar eldeki imkanları en iyi şekilde değerlendirdiğinize inanıyorum.inşallah hepimiz daha profesyonel şartlar altında müzik yaparıs ;)

Geri