Married with Children

Vaay Purgatorya.. Seinfeld'den sonra Bundy'lere de mi sardın hocam? Fanatizmine aynı şiddette mukabele ediyorum. Haldun ben bu arada. Bir selam sarkıtayım dedim. Keyifler nasıl? Eğleniyor muyuz? (Forum değil disko anasına satayım)

Yahu ben hep sarmıştım zaten Bundygillere.. :D

Seinfeld bir, Bundygiller iki, üçüncü ve sonrası tartışılır.. Senin rumuz da meaaşallah müthiş kamuflasyon teknikleri içeriyor, alkışlar senin için.. :D

LOVE and the MARRİED love and the MARRİED:):):)cnbcede şimdilerde yine verilio ondan önce bikaç sene önce veriliodu..o zamanda zevkle izlerdim şimdilerde izliorum aynı şekilde...al bundynin mimikleri,elinden kazandıgı her kuruş alınan bir baba oluşu:),iş yerinde ugraştıgı bi türlü ayak numarasını kabullenemeyip 38 numara oldugunu iddia eden hanımlar,pegden tiksinişi:),ve her yukarı çıkalım dediginde ondan kaçışı,kellynin hayatındaki erkeklerle ilgili agzından sürekli bişe kaçırıp zorlukla lafı degiştirişi,budın kızlarla bi türlü arkadaslık kuramayışı,sonradan boşanıp soyadı degişen marcy darcy:):):),pegin alden nefret eden ailesi:):)kelly ve budın ailesine karsı kurdukları hain planlar,elllerine para gectigi an pegin çocukalrı bırakıp kaçalım deyişi,alin elinde gazeteyle wcden saatlerce çıkmayışı ve al ın öldürücü koku saçan çorapları!!!!!diziye bayılıorum izlemeyenler varsa şiddetle tavsiye edilir..

başlarda hiç beğenilmemiş aslında abdde
bud rolünü oynayan david faustino "insanlara married with children'da oynadığımı söylediğim zaman yüzüme anlamsız anlamsız bakıyorlardı" demiş...

mellon_collie demiş ki:
başlarda hiç beğenilmemiş aslında abdde
bud rolünü oynayan david faustino "insanlara married with children'da oynadığımı söylediğim zaman yüzüme anlamsız anlamsız bakıyorlardı" demiş...
onlar pişman olmuşlardır bence dizi bu kadar tutulunca ;) ve düşünsenize ya dizi 89da falan 88 miydi çekilmeye başlanmış 2000li yıllardayız ve hala iyi bir izleyici kitlesi var ben hatta bir bulgar kanalında ve yine yabancı bir kanalda uyarlamasını görmüştüm...o kadar yani..

david faustino 74 doğumlu- 32 yani (ii tahmin ;) )

yeni bi bilgi daha buldum
yapımcılar al bundy rolü için aslında seinfeldde cosmo kramer'ı oynayan michael richards'ı istemiş...

al bundy mükemmel bir adam bütün hareketleri çok orjinal dizinin 10 sene önceki bölümlerinin tekrarı bile sıkmıyor
mellon_collie acaba kelly hakkında da bir takım biligilerin var mı varsa apylaşırsan çok sevirim :LOL: zira oldukça dikkatimi cezbediyor kendisi :D

bazı bölümlerini belki 3 veya 4 kez izledim ama hala çok komik gülmekten yanaklarım ağrıyo - sonuna kadar al bundy :)

buzz demiş ki:
al bundy mükemmel bir adam bütün hareketleri çok orjinal dizinin 10 sene önceki bölümlerinin tekrarı bile sıkmıyor
mellon_collie acaba kelly hakkında da bir takım biligilerin var mı varsa apylaşırsan çok sevirim :LOL: zira oldukça dikkatimi cezbediyor kendisi :D

kendisinin gerçek adı "christina applegate" 1971 doğumlu ve 17 yaşında okulu bırakmış bir kişiliktir... :)

Yok böyle bir aile. :LOL: Akşam yemeğinde bot çorbası içiyorlar, birbirlerini aşağılamaktan ve bir aile ferdinin rezil olmasından zevk alıyorlar. Özellikle Bud'ın ablasıyla olan çekişmeleri çok eğlenceli, birbirlerine soktukları laflar o kadar yaratıcı ki, gülmeyi bırakın yarılıyorsunuz. Denk gelirse izlemeyin, müdavimi olun! ;)

Saygılar...

buzz demiş ki:

ehheh
kendisi bi ara brad pittle çıkmış (brad henüz pek de ünlü değilken)
ilişiyi bitiren de christina olmuş:)

ayrıca kendisini jessica simpsonun klibinde oynarken görüp
teessüflerimi belirttim,
olmamış kelly :?

Yahu niye yayından kaldırdılar anlamadım.. Gerçi Seinfeld'i koydular iyi oldu ama çok kısa süre yayınladılar ne yazık ki. Yakın zamanda da Coupling'i bekliyorum. 1 haftadır kendimi kaptırdım bilgisayarda izliyorum, televizyonda da izlesek fena olmaz.. : )

abi hep böle yapıyor cnbc-e ya kaldırıyolar yayından sonra yoğun istek hooop gene yayına sokuyorlar ama çok kısa bi program yapıyorlar - omuyor ki - kaç kere yazdım seinfeld ve married with children'ı aynı gün arka arkaya koysunlar diye ne güzel olurdu :)

Geri