Gece

atatürk anadolu bayağı eğlenceliydi gerçekten, bizde çok eğlendik, dediğiniz gibi aksiliklere rağmen.

bu arada pazar günü de atatürk lisesindeyiz(sıhhıye) sanırım saat 15:00 de sahnede olacağız gene herkesi bekleriz.

Yok yaw lise senlikleri bes para etmiyo (Ataturk ve nermin mehmet... haric) bugun gorduk rezilligi, sacma sapan bi senlik yaptılar ama yine de o 4 sarkıda ben cok eglendim cok iyi caldınız...

Atatürk Anadoluda çok başarılıydınız beyler. Bestelerde gayet sağlamdı.
Sanırım bas çalan arkadaşı tanıyorum en başta ulan nerden nerden diyodum ama sanırım ankara anadolu lisesi mezunu ıncubus seven bir arkadaşdı kendisi. Orta sonda bascı ararken küçük bir araştırma yapmştık ah gençlik :LOL: :LOL: yanılıyorda olabilirim tabi...

haftaya salı günü Manhattan Bar da Gece grubu 84 ile sahne almaktadır. yani iki konser olacak arkadaşlar. oldukça eğlenceli olacak bu konserlere hepinizi bekleriz.

salı günü Manhattan programımız devam ediyor. şimdiden söyleyeyim de herkes hazırlığını yapsın gelsin salı gününe, eğlenceli bir program olsun

HEHEHEHHEHEHEHEEEHHEE!!! "öptüün ben değilim bebeğimm!!! onu çok önce kaybettinnnn!!! ellerimi tutmazsan seni de kaybederbilirim!!!!"
GECE bu gece gene süperdi!!! eve geldim, evimde dinlemek de süper oluyomuş!! :D bence özellikle takip edilmeli bu grup millet!!! birşeyler ayarlayıp mutlaka dinleyin!!! gökçe'ye tekrer teşekkü ediyorum!!!
BİR KEZ DAHA GÖRSEM EÐER KALBİM SANKİ DURACAK GİBİİİİ
SESİNİ BİR KEZ DUYSAM YETER, DÜNYALAR BENİM OLUR GİBİİİİ,
GİBİİİİİİİİİİİ!!!!
;)

Gelemedim bayadır ama bu böyle olmaz biliyosunuz...süper sarkı secimi ve secilen sarkıları cok basarılı yorumlayan kesinlikle salı GECElerinin eğlence kaynağı grup :)

sevgiler!

Güntaçcığım sağol, zaten hep geliyorsun destekliyorsun bizleri, ve Kırmızı valla ne diyeyim asıl biz teşekkür ederiz bu sözlerine.

slm ejdercim ve gökcecim ve tüm gece tayfası biz ölüdenizdeyiz burda cloud9 diye bir barda açalıyoruz iyi gidiyor. burdan sizi takipteyim çok güzel yorumlar geldiğine göre herşey yolunda heralde, başarılar kolay gelsin

TOLGA İNAL(DERİN6) bas gitar

nothing as it seems

YAPRAK'a cevap olarak: aksini belirtmedikçe manhattan'da her salı sahne alıyoruz, bu demek oluyor ki önümüzdeki salıda çalacağız:). Tolghacığım duydum ölüdeniz'i ya süper olmuş gerçekten çok tebrik ediyorum. amabu sene çeşme yok herhalde?? ve Aikanaro kesin bekliyoruz, sonuçta aynı lisenin iki insanı sadece biz kaldık herhalde bu işi yapan??

Ankara nın sessiz sakin grubu. Bence çok iyisiniz. Gerek sahne gerek coverlar gerek besteler... Tebrik ediyorum.kolay gelsin

Geri