Gece

yahu bi yerinizde durmadınız geçen gece, flaş patlatıp durdum ama adam gibi fotoğrafınızı çekemedim :D sahne performansınız şahane, tek ricam var bazen, tesadüfen mi oluyor bilmiyorum üst üste çok fazla yavaş parça geliyor. hızınızı hiç kesmeyin bence; son sürat devam edin... :D

bende izledim sizleri salı gecesi besteler çok başarlı gerçekten:) aslında kırmızı arkadaşıma bende katılıyorum yavaş parçalar arka arkaya geliyo;ama genede eğlendirmeyi biliyosunuz....!!!! belirtmeden geçemiyeceğim BAR süüüpppeerr!!!!:)

yorum yapan herkese yorumları için teşekkürler.

zeynepciim oh tatili yap, bende napiim tatil 25 inden sonr abi istanbul sonra d abodrum bodrum.. gelinc ebi görüşelim mutlaka, ararım seni.

Gece grubu ağustos ayında Manhattan da sahne almayacaktır.
20 temmuz salı gecesi de büyük ihtimalle son programımız olacaktır.
ondan sonra yeni sezona umarım tekrar görüşürüz.

bir değişiklik olursa da haber veririz burdan

Yaprakla kalmayı çok istioduk ama erken çıkmak durumunda kaldık gökçeciim, kusura bakmayın. Ama performansınız yşne süperdi... Hadi bakalım gelecek yeni sezonlara... :D

Arkadaşlar 3 haftadır sizi dinlemeye geliyorum ve gerçekten çok beğeniyorum. Dün yine çok iyiydiniz. Yeni sezonda yine gece'yi dinleriz umarım.

arkadaşlar sağolun desteğiniz için.
27 temmuz da yokuz maalesef, bizim de biraz tatile ihtiyacımız var, anlayışla karşılarsınız umarım. ama yeni sezonda herkesi tekrar bekliyoruz, bu desteğe hep ihtiyacımız var. bu arada yeni sezon derken sanıırm ağustos sonu eylül başı olur.

hala gelmediniz mi Gökçe ya? şu okul yokken iş güç yokken sizi izleseydik bari.. ayrıca vaktin olursa senden bas dersi almak istiyorum. uyarsa tabi.. görüşmek üzere..

Gece grubunda tatilden dönen tek insan şu an benim. hatta daha gitmeyenlerimiz bile var. sanırım daha bir süre sahne alamayacağız. ama dönüşte yeni şarkılarımız olacak.

Gece ye başarılar...
Eren sağol bu arada senin bu projenin içinde olduğunu bilmek(gecte olsa) çok güzel en yakın zamanda yeni Manhattan sezonunuzda izlemeye gelcez..
Başarılar...

güntaç, can burayı büyük ihtimalle 1 -2 ay sonra okuyacağı için ben dileklerini iletirim. sen zaten onu kutlamışsındır ama ben gene de söyleirm kendisine.

Gece grubu 7 Eylül salı günü Manhattan barda sahne almaktadır. yeni coverlarla beraber Geceyi dinlemek istiyorsanız 00:30 sahnede olacağız. yeni sezonun ilk konserine herkesi bekliyoruz.

Geri