Satılık Esp Horizon Fr2

'Elektro Gitarlar' forumunda Caglayan tarafından 8 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

 1. Şehir:
  Bursa
  Fiyat:
  3800
  Takasa:
  kapalı
  Pera Müzikten sıfır aldığım gitarımı satıyorum. Orjinal haliyle muhafaza edilmiştir. Hiç bir parçası değişmedi. Herhangi bir vuruk çizik kırık çatlak vs yoktur. Perdelerinde herhangi bir yıpranma, cızırtı vs yok. Floydrose hala canavar gibi hiç bir akort kaçırma vs problemi yok gayette yumuşak ve kullanışlıdır. Gitarın özelliklerini official sitesinden bakabilirsiniz. Fotoğraflar yeni çekilmiştir yani gitarın şu an ki halidir.
  Takas kesinlikle istemiyorum, nakite ihtiyacım olduğu için satıyorum gitarımı. Buradan yada 0507 332 81 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
  10.jpg 2.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 1.jpg
   
  Son düzenleme: 25 Aralık 2015
  Necromonic, wodyy, LuciferioN ve 9 kişi daha bunu beğendi.
 2. Bu gitarın kahverengi sunburst ve stock SD manyetikli olanını yaklaşık 6 yıldır kullanıyorum. Bir dönem EMG taktırdım, fakat daha sonra yeniden stock manyetiklere döndüm. Her iki haliyle de çok güzel sesler çıkarıyordu gitar. Naçizane bir de vidyomu paylaşayım müsadeniz olursa :)  Kanaatimce bu fiyat düzeyinde gerek çalım rahatlığı gerekse ton bakımından en iyi performans veren gitarlardan birisi. İmkanım olsa bunu da satın alıp Drop D akordu ile muhafaza etmek isterdim..

  Satıcı arkadaşı tanımıyorum ama bu gitarın burada çok uzun süre satılık olarak kalmamasıdır arzum :)

  İyi satışlar.
   
  ogulcaan, DaveMustaine_64 ve uvidinli bunu beğendi.
 3. gitarı bizzat çaldım hatta almayı çok istedim ben almak istediğimde Çağlayan satmadı o sattıgında bende para olmadı anlaşamadık bi türlü iyi satışlar diliyorum . Mertkan
   
  Caglayan bunu beğendi.
 4. Aynı gitarın kahverengi sunburst renginden bende de var. Bendeki modeli NTII olarak geçiyor. FR yerine TOM köprü var. Gerçekten evladiyelik bir gitardır. Alan pişman olmaz.
   
  Caglayan bunu beğendi.
 5. Teşekkürler arkadaşlar gitara övgüler için, inanın benimde içim el vermiyor satmaya ama profesyonel müzik hayatımı sonlandırdığım için elimde tutmamında bi anlamı kalmadı bu nedenle satışa koydum gitarımı.
   
 6. İlan günceldir
   
 7. son fiyat nedir
   
 8. 4000 TL Dostum
   
 9. Son İndirim 3800 TL. İlan günceldir
   

Bu Sayfayı Paylaş