Olp Mm 1 Gitar Için Manyetik

Sevgili forumdaşlarım başlıkta belirttiğim gibi Olp Mm1 gitarım için köprü manyetiği arıyorum.Drive tonları için yüksek veya orta çıkışlı ve ağırlıklı mid karakterli bir manyetik arıyorum bilgisi yada tavsiyesi olanlar yardım edebilir mi lütfen.

Ben anlamadım sizi. İlk mesajda yüksek çıkışlı ve Mid karakterli demişsiniz sonra yine sert hırçın tonlar istiyorum demişsiniz ama önerilen yüksek çıkışlı ve Mid-Bas karakterli manyetiklere de aşırı kaçar demişsiniz. Bence yine Crunh Lab'ı düşünün. Mükemmel bir manyetik.

Yok aslında önerilen manyetiklerin direk kendi offical sitesinden eq değerlerine ve tonlarına bakarak o yorumları yaptım ve internetteki videolar da da genelde tanıtımlarda hep metal riffleri ve o soundlar kullanıyorlar o yüzden aslında fikir sahibi olamıyorum denemeden.

Yok aslında önerilen manyetiklerin direk kendi offical sitesinden eq değerlerine ve tonlarına bakarak o yorumları yaptım ve internetteki videolar da da genelde tanıtımlarda hep metal riffleri ve o soundlar kullanıyorlar o yüzden aslında fikir sahibi olamıyorum denemeden.
İnvader genel olarak Mid karakterli ve çok yüksek çıkışlı bir manyetik. Düz Metal çalanlara sıcak bir ton için tavsiye ederim. Gitarıma manyetik modifiyesi yapsam ya bunu alırım ya Crunh Lab'ı. Crunch Lab'ın ise İnvader'a göre biraz daha az çıkışı var. (410 olması lazım.) Genel olarak Bas ve Mid karakterli.

Gitarımın manyetiklerini değiştirsem bu iki manyetik dışında manyetik almam.

İnvader genel olarak Mid karakterli ve çok yüksek çıkışlı bir manyetik. Düz Metal çalanlara sıcak bir ton için tavsiye ederim. Gitarıma manyetik modifiyesi yapsam ya bunu alırım ya Crunh Lab'ı. Crunch Lab'ın ise İnvader'a göre biraz daha az çıkışı var. (410 olması lazım.) Genel olarak Bas ve Mid karakterli.

Gitarımın manyetiklerini değiştirsem bu iki manyetik dışında manyetik almam.

İnvader crunch lab'a göre biraz az çıkışlı 410 ne :) invader 16k Crunch lab 11k aralarında ciddi bir çıkış farkı var :) hakim olmadığımız konuda internetten okuyarak tavsiye vermeyelim

Geri