Merlyn(RocknRoll, Hard Rock, Classic Rock,Blues)-İstanbul

***** MERLYN, 26.12.2006 salı gecesi saat 22.30'da Taksim Ekşi Limon Bar'da 1.5 yıl aradan sonra yenilenmiş kadrosuyla ilk kez sahne alıyor. Rocknroll seven herkesi bekliyoruz.

Jimi Hendrix - Purple Haze
Lynyrd Skynyrd - Simple Man
Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama
Deep Purple - Black Night
Led Zeppelin - Rock And Roll
Pink Floyd - Money
The Beatles - Come Together
Whitesnake - Fool For Your Loving
Whitesnake - Give Me All Your Love
The Doors - Break On Through
Queen
Eric Clapton - Old Love
Stevie Ray Vaughan - Mary Had A Little Lamb
Cinderella - Heartbreak Station
Tora Tora - Guilty
Kiss
Aerosmith - Mama Kin
Chuck Berry - Johnny B. Goode
Mr Big
Tesla
ACDC
Gary Moore - Don't Let Me Be Misunderstood
Elvis Presley - Blue Suede Shoes
Bon Jovi
Great White
Guns N' Roses
Scorpions
Van Halen
White Lion
Skid Row
vs...
STILL LOADING...

***** MERLYN, ilk kaydını 10.12.2006 tarihinde Kadıköy Bluepop Studio'da tamamladı. Kaydın mix'ini Emre M. Bilginer ve Başat Karakaş yaptı.
canlı dinlemek için www.merlynrocks.com
Merlyn - Black Night
Merlyn - Purple Haze & Born To Be Wild
Merlyn - Come Together

bu hafta finallerimden dolayı yerime başat adlı arkadaşımız; bass gitarda gruba eşlik edecek.. ama öteki salı yeni fender imle huzurlarınızdayım.... armagan dergin...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
...

gectiğimiz salı gunu objektif ve port royal 'ın bascı sı Başat KARAKAŞ ile ekşi limonda çalmıştık kendisine teşekkür ederiz... bu hafta bascımız armagan dergin ile kaldıgımız yerden devam ediyoruz...
bu arada 2 beste için yakında kayıda giricez..( kım bılır belki bi demo !!! )
şubat sonu büyük ihtimalle Ankara da olucaz ....

merlyn...

http://www.youtube.com/watch?v=sdzM2jNIBPI

gittik beğendik döndük
keşke deriz daha uygun bi gün olsa herkesler gitse de
gene de "Geç doğmuşum ben" diyen herkese tavsiye :)

***** MERLYN, 2 Mart Cuma ve 3 Mart Cumartesi akşamı Ankara Kızılay'da Nedjima Bar'da sahne alacak. Ayrıntıları 1-2 gün içerisinde buradan öğrenebilirsiniz...

Merlyn hakkında ilk yorum bu cuma gecesi geliyor.. 8:30 da Nedjima da sahne alacaklar cuma & cumartesi günleri... Basçıları dışında grubu hiç dinlemedim. Ama 7 senedir dinlediğim Armağan DERGİN eğer bir grup ile çalışıyorsa, o grup kesinlikle boş değildir!

Herkesi Merlyn adına Cuma & Cumartesi günleri 8:30 da Nedjimaya davet ediyorum!

Kesinlikle pişman olmayacağınız bir organizasyon olacak!

Repertuarı ilk okuduğumda fırsat bulup İstanbula dinlemeye gitmeyi bile düşündüm,yakında Ankaraya geleceğinizi okuduğumda çok sevindim ancak bizim çaldığımız gün ve aynı saatlerde Nedjimada olacağınızı duyunca üzüldüm açıkçası..Yinede Cumartesi gelmeye çalışacağım.Cuma nedjima çıkışı Yolcuya gelme fırsatınız olursa çok sevinirim,tanışırsak çok memnun olurum..Ankaraya hoşgeldiniz,başarılar..

İstanbulda namını duyup bir türlü izleyemediğim grup..nihayet dün gece seyredebildim.Playlist hiç tartışma götürmez mükemmel..ancak seyirci tartışılır bana göre ama sanırım elemanlar memnundu seyirciden..bana ise gayet alakasız takılan bir grup nedjima standartize içici nonrocker tayfa gibi geldi...
Herneyse whitesnake fool for your loving girişi çok yavaş ve alışılagelen coverlardan farklı olmuştu bence beğendim,doors break on throught çok çok güzeldi bir ara jim morrison hortladı sanırım dedim zaten kızılderelilere karıştığı söyleniyo cesedi bile yok(kafamda iyiydi düşündüm valla)go jhonny go yla da back to the future yaptık come together ,sweet home alabama ve elvis ile 1. yarıyı sonlandırdıklarında off of dedim içimden Ankara nelerden mahrum kalıyor?
Teşekkürler merlyn yine gelin.. ;)

Geri