Dore Müzik: "batan Pera'nın Malları Bunlar!" :)

'Forum Meydanı' forumunda CAJEMIR tarafından 12 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. Dore, Pera'yı satın aldıktan sonra kalan ürünleri üçe beşe bakmadan satışa çıkarmış :
    Piyano - Dijital Piyano - Gitar - Müzik Aletleri Sitesi - doremusic

"yalnızca telefondan ve internetten satılacaktır" ibaresi ürün almayı düşünenleri ürkütmesin; bu sadece, bir zamanlar azılı rakibi olan ESP grubunu mağazalarına koyarak, "tekel" olduğu markaları baltalamamak için alınan bir karara benziyor.

braveblood, mustafa, O.2. ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. ESP Metoboy signature gitar hala satılmamış güncel kur 2.98 lira iken 2220 liraya indikleri halde. Bu sene "emoji" Oxford Dictionaries tarafindan yılın kelimesi seçildi ve gitarın üzerinde de kocaman bir smiley var halbuki. Neyse signature gitar çıkartmaya niyetli arkadaşların kulağına 24 perdelik warlock kasa bir küpe olsun...

ESP Metoboy Signature Elektro Gitar . ESP

mtsv ve oldiesngoldies bunu beğendi.
  3. sadece linkteki gitarlar mı? elektronik piyano falan da var mı acep? telefondan girince pek anlaşılmıyor

4. O.2.

O.2.

487
    544
    4,656
    kategori kısmına "." olarak kodlanmış. sadece esp ve ltd gitarlar var.

5. İnternet sitesinden de satın alamadım nedense, telefon ile sipariş vermek gerekiyor.

6. 2. el LTD satan arkadaşlara geçmiş olsun bir süreliğine. İkinci elde 1400-1500 TL'e satılan serilerin sıfırları 1300-1400 TL olmuş.

7. 3 saatlik uğraşın sonucunda ancak siparişimi verebildim. Bu arada başlığı açıp haber verdiğin için teşekkürler :) @CAJEMIR

8. ne demek, hayırlı olsun :)

9. Hangi ürünü sipariş verdiniz yeşillendirin bizi :p

Bu arada düşünen arkadaşlar olursa bu LTD-Elite* gitarı kaçırmasın derim bu fiyata. Japon üretimi ve çok güzel gitar bana kalırsa. Ancak tarzı herkese giden bir ürün olmayabilir.

10. Maple klavyeli bir strat ya da tele arıyordum zaten, LTD ST213 ün maple klavyeli olanını aldım :)

devastator, metallicastic ve erenkavukcu bunu beğendi.
  11. Şu george lynch nasıl acaba ? :meh:

OsmanBurak bunu beğendi.
  12. şimdi al.. stoklar tükenince "sıfır gibi jelatini üstünde" ibaresiyle gitar başına 200-300 kazan kampanyası olabilir sermayesi olana :)

gkaykaya97 bunu beğendi.
  13. Bi Slayer'in eski gitaristinin signature gitarini gordum ESP marki ve inanilmaz uygundu. Param olsa alirdim direk. O fiyata sig.ESP..
    Ama hala aklimda kamuflaj desenli olan sig ESP var.
    Gitaristin adini hatirlayamadim :D

14. Will Adler olabilir mi ;)

15. Tesadüf buya , sahibindendeki ltd ialnı sayısındada artış var sanki ???

16. Of of of of param yokken adamlar utanmasa 1000liraya emg 81li gitar ve mesa verecekler. Param varken de bırak indirimi stokta bile olmuyor.

BrainPoor bunu beğendi.
  17. sitedekilerin haricinde başka ürün yokmu tam bilgisi olan var mı

18. sizce Do-re internet sitesindekilere kiyasla taksitli odemelerde ne kadar fiyat kirar?

19. Alexi 200 sahibi oldum :)

tunckk, Orkan, devastator ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  20. welmour

welmour

552
    1,108
    9,006
    Güle güle kullan, gitarını göster konusuna bekleriz :D benim de bir schecter c7 ye hallenme isteğim var da bakalım

Bu Sayfayı Paylaş