Fuss (Alternatif) - İzmit

FUSS
Crew 2006 Eylül ayinda kurulan grup Izmit ve Istanbul çevresinde birçok organizasyonda sahne almistir.Yerli ve yabanci coverlara yer veren grup ayrica konserlerinde kendi bestelerini de çalmaktadir. Alternatif rock ve Heavy metal arasi bir sounda sahip bu grubun besteleri genellikle dogu ezgileri içeren armonik minör kaliplari üzerine sert tonlar ve sik olmasada brutal vokal içeriyor..Grubun ortak noktasi iste Pentagram, Malt ve Hayko Cepkin diyebiliriz.Yakin zamanda kendi bestelerimizden olusan demo albümümüzü sizlerle paylasmak niyetindeyiz.

Burak - Vokal
Aykut - Gitar
Ozan - Bass
Görkem - Davul

Çalışmalarımızı takip etmek için..
www.myspace.com/fussturkey

Yaw bu Neverland açıldı mı tekrar,noldu? İyi stüdyo ama sahipleri çok sorumsuz, kaç kere aldığımız provalarda kapalıydı Neverland.
Neyse,hangi gruplardan,hangi parçaları çalıyorsunuz? İzmit'ten nadir de olsa böyle gruplar çıkması çok güzel.Hepinize başarılar...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
carnage_drummer demiş ki:
Yaw bu Neverland açıldı mı tekrar,noldu? İyi stüdyo ama sahipleri çok sorumsuz, kaç kere aldığımız provalarda kapalıydı Neverland.
Neyse,hangi gruplardan,hangi parçaları çalıyorsunuz? İzmit'ten nadir de olsa böyle gruplar çıkması çok güzel.Hepinize başarılar...

neverland açılalı baya oluyo biz 3 aydır orda çalışıyoruz. Reha abi işletiyo şuan iyi birisi ve gayet memnunuz =) prova aldığımızda kapalı olduğu bize de oluyo bi telefon ediyoz 2 dk içinde gelip açıyo stüdyoyu... çaldığımız şarkılara gelince hayko cepkin, ogün sanlısoy, metallica, kurban,athena,pentagram vs. coverlarımız var ama beste ağırlıklı bi grubuz.. 2 hafta önce davulcumuz değişti bu nedenle buaralar 3 ocaktaki konser için cover hazırlıyoruz o konserden sonra tekrar besteler üzerinde çalışmalarımıza devam ediceğiz..

yorumlarınız için teşekkürler...

bu arada abi davulcunuzu özellikle tebrik ediyorum,kurban ın şarkısını burak bile o kadar gaz çalmıyodu :D,youtube da ağzımız açık izlediğimiz bateristler gibiydi,yaşı henüz küçük ama iş var ilerde çok iyi olucak gibi...

Fuss @ Hece Bar
fussyk4.jpg

Yakında videoları da paylaşıcaz arkadaşlar...

Boğaç denilen arkadaşı Mehmet Akif Ersoy A.L.den(artık C.Elginkan oldu gerçi) hatırlıom sanırım,alt sınıflardaydı.Davulcunuz Görkem de C.Elginkan'da mı okuyo ve yahyakaptanda mı oturuo?Eğer oysa (ilk stdyosuna ben götürmüştüm) yaşına göre iyi çalıo ve gelecekte çok başarılı olacaktır.

carnage_drummer demiş ki:
Boğaç denilen arkadaşı Mehmet Akif Ersoy A.L.den(artık C.Elginkan oldu gerçi) hatırlıom sanırım,alt sınıflardaydı.Davulcunuz Görkem de C.Elginkan'da mı okuyo ve yahyakaptanda mı oturuo?Eğer oysa (ilk stdyosuna ben götürmüştüm) yaşına göre iyi çalıo ve gelecekte çok başarılı olacaktır.

evet ikiside elginkanda okuyodu, görkem 24 kasıma geçti..

valla keyifler okul dışında süper.. repertuarımız çok hızlı ilerliyo nazar değmesin =) demoda olucak 2 beste ve 1 coverımız hazır, son besteyi de yaptık ama daha grup olarak çalışma fırsatımız olmadı, hepsini tamamıyla hazır hale getirip para durumumuzu da ayarlayalım demomuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz.. ayrıca yorumun için teşekkürler...

Geri