Steve Vai'nin Gitarı Çalınmış

PRS'in Santana'ya 100 yıllık ağaçlardan yaptığı gitar da çalınmıştı. Hatta hala üzerine ödül var.
Bence bu adamlar bunları çalmadan alıcısını hazırlıyorlar, veya o gitara sahip olmak isteyenler bu şey için adam tutuyor. Param var Steve Vai'nin gitarını çalmak(gitar çalmak)isteyen bir manyak yaptırmıştır.

Yoksa ebay'den ya da 2.el mağazasına götürüp satamayacağını biliyordur çalan da.
Belki de kendisi için çalmıştır.
Ama haberin kendisi üzücü. Gerçi çok eksikliğini duyar mı bilmiyorum, adamın home stüdyosunda 100 küsür gitar var duvarda asılı çeşit çeşit.

Çalan eleman pek zeki değilmiş galiba zira bu gitarın farkedilmeden satılması falan imkansız diye düşünüyorum zaten bir tane varmış dünya üzerinde. Üstelik de Vai'nin gitarı yedi cihanın haberi olmuştur çoktan.
Satmak için çaldığını kim söylüyor? Ben olsam satmam. Dursun bende. Vai'nin gitarı elimde, daha ne isterim? Hem bende durduğu sürece kim bilecek?

hakikaten ballı adam çalan. tabi eğer gitaristse. vallahi helal olsun , bende az hayal etmedim bu tarz şeyleri , keşke ben çalaydım da doya doya vakit geçireydim o jemle :D:D

Geri