Steve Vai'nin Gitarı Çalınmış

Ama Mirror JEM dedin mi önce Ergin Altınel demek lazım sevgili forum. Vai mai tanımam ben... Bu gitarın hamisi ve Ibanez`den olmasa da gönüllerden tescilli çalıcısı Ergin abidir. Hatta rahmetli Gürbüz Barlas abi ile birlikte gördüğüm en zarif iki adamdan biri olduğunu da ekleyelim. Yazık ki bir album çıkartmaya fırsatı oldu...

2118-ergin-altinel-gidenlerin-ardindan-1.jpg

foto01.jpg

Ama Mirror JEM dedin mi önce Ergin Altınel demek lazım sevgili forum. Vai mai tanımam ben... Bu gitarın hamisi ve Ibanez`den olmasa da gönüllerden tescilli çalıcısı Ergin abidir. Hatta rahmetli Gürbüz Barlas abi ile birlikte gördüğüm en zarif iki adamdan biri olduğunu da ekleyelim. Yazık ki bir album çıkartmaya fırsatı oldu...

2118-ergin-altinel-gidenlerin-ardindan-1.jpg

foto01.jpg
Şimdilerde ne yapıyor Altınel, bilen var mı ?

Bir kaç sene önce yapılan röportajda bu işleri bir anlamda noktaladığını da söylemiş Ergin abi şu sözler ile...

Ufukta Bursa dışında konser programı ve yeni bir albüm projesi var mı ?
Artık bunlara ne ayıracak zamanım, ne de param var. Gençleri görmek ister bu fani...
az bilmiş özneler: Ergin Altınel Röportajı: 'Ben hayatta hiçbir şeyin kaybolmayacağına inanlardanım'

Bir kaç sene önce yapılan röportajda bu işleri bir anlamda noktaladığını da söylemiş Ergin abi şu sözler ile...

Ufukta Bursa dışında konser programı ve yeni bir albüm projesi var mı ?
Artık bunlara ne ayıracak zamanım, ne de param var. Gençleri görmek ister bu fani...
az bilmiş özneler: Ergin Altınel Röportajı: 'Ben hayatta hiçbir şeyin kaybolmayacağına inanlardanım'
Çok ilham verici bir adam. Bu işleri bırakmış olmasa keşke.

Ergin Abi bu aralar Bursa da ikamet ediyor, özel bir şirkette çalışıyor, ailesinin geçimi ile uğraşıyor, önceki sene çok ağır ve tehlikeli bir hastalık atlattı, kemoterapi vs.. şimdilerde iyi, hatta gördüğüm kadarı ile tam gaz sigaraya devam, ancak neşesinden pek bir şey kaybetmemiş, sektördeki ve sanal ortamdaki bazı isimlere kızgın ve kırgın, sadece kendi ve dostları için çalıyor gitarı, gitar ve ampli modifikasyonları ile uğraşıyor arada, şimdilerde çocukluğunda kullandığı gitarı tekrar bulmuş ve keyfi yerinde , son bir kaç aydır sesini duyamadım ama kendine dönüş ve kendi ile barışık olma arasında bir yerlerde, sağlık ve afiyet diliyorum.

Geri