ODTÜ MT 12. Geleneksel RockŞenliği

Merhabalar,
bu sene itibariyle 12. yılına girecek olan ODTÜ Müzik Toplulukları Rock Şenliği Etkinliği 12 Mart-17Mart 2007 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Etkinliğin seçmeleri için başvurular başlamıştır. Detaylı bilgi ve başvuru formuna ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
12. Rock Şenliği'ne dair tüm bilgi ve duyurular için bu başlığı ve yukarıdaki adresi takip edebilirsiniz.
Görüşmek üzere...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Seçmelere katılmak için amatör olarak rock müzik yapıyor olmak yeterli, bunun dışında gerek seçmelerin formatına gerek stüdyo ekipmanlarına dair her sorunun cevabı Başvuru Formunda yazıyor.
Görüşmek Üzere...
ODTÜ MT///Silpion

Merhabalar,
Katılım için gerekli olan başvuru forumu güncellenmiştir. Değişiklikleri görmek için yeniden indirebilirsiniz ve fakat şu ana kadar başvurmuş olan grupların başvurularında herhangi bir sorun bulunmamaktadır....Bilgilerinize...
Güncelleştirilmiş dosya için tıklayın
alternatif link

hiçbir seçmeye katılmadan her konsere çıktık diye sevmezlerdi bizi heheheh .. neyse seçme takımına kolay gele .. konteyner de 40 grup dinlemek kolay değildi .. 2 şişe buzbağ alınır .. yere bağdaş kurulur .. çal evladım denir :)

Ah be ODTU MT , şu alemlerde belkide en çok gönül borcum olan oluşum.İlk rock konserimi bundan seneler önce rock şenliğinde vermiştim MBM ile.Yav çok özledim o günleri ühühü.O mimarlık amfisinde ki konserleri, konserlerden önce sahne kurarken geçirilen zamanları wembley konserine değişmem.Bu arada ODTÜ MT'nin tarihinde ki sanıyorum ilk ve tek ODTÜ öğrencisi olmayan üyesiydim.Hehe:)Seviyorum ulan MT ruhunu.Hastasıyım.İlk çıkacağım mt seçmeleri için barakada nasıl heyecan yaptıydım ah be abi ah ya :)sonra her hafta konser verince yalama olduk o ayrı :p

ankarada organizasyonlarını doğru düzgün düzenleyen tek üniversite topluluğuna selamlar.. beste günlerine yetiştiremedik grubu ama bunlara gelicez işalla...

9 sene lisans artı 3 sene yüksek 12 senenin her bi anı feda olası, her türlü itlik serseriliğimi hoş gören, tukkan açtırıp karnımı doyuran, sağladığı imkanlarla tesisleriyle sex hayatımı renklendiren, hasta olduğumda bana bakan, grubum Kılcal'la bacağım titriye titriye verdiğim konserle ilk kez sahne zevkini yaşatan, eğiten, öğreten, beni büyüten caanım, bitanecik sevgili okulumun rock şenliği gene super olur inşallah. Amiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn

bu kadar övmüşünüz de ben yakından tanırım bu adamları hiç düzgün iş çıkmaz hep seçmelerde kankalarını kayırırlar, kendi gruplarını çıkarırlar
( sanki çok da yadırgancak bişeymiş gibi :LOL: ) hepsi birbirinden pis adamlardır bilirim bilirim baya iyi bilirim...hiç de sevmem lanet okur dururum bilhassa şu sıralar eski başkanlardan serkan fidanla beraber bol bol lanetler okuyoruz pek sevgili mt'ye...

ps: ulan ağlıycam ciddi olmamasına rağmen yazarken bi içim titredi...

ps2: rock şenliğini yiyim size bişiy olmasın

ps3: canlarım ya

ps4: yerim hepinizi

ps5: bijen'e : lokman'ı da unutmamak lazım öperim saygılar sevgiler

gruplarla görüşmeler devam etmekte.amatör grup seçmelerinin hemen ardından tüm şenliğin programını bu kanaldan ve mt.metu.edu.tr'den edinebilirsiniz...

Geri