(hırsızlık) Çeşitli Müzik Aletleri

image.jpg
Merhaba arkadaşlar,

Bugün öğlen 11'de İzmir'deki evimden

Sx ash telecaster
Peavey Rock Master preamp
Dod 512 reverb/effects processor
Phonic Mq 3229 eq

çalınmıştır. Rack efekt katları çok satılan ürünler olmadığından ve çalan kişi analog setup ı almayıp bunları aldığından çok konu ile ilgisi olmadığını düşünüyorum, belki bulunabilir değerinden aşağıya falan satmaya çalışırsa. Poliste gerekli tutanak vs. tutturdum ama onların bulma ihtimali müzik aletlerinde maalesef çok zayıf oluyor. Gitarın fotoğrafını telefondan yükleyemedim, sıfır gibi temiz bir sx. Görenler duyanlar aşağıdaki numaradan veya buradan bana ulaşırsa sevinirim.

Emre Çelik
05326630906

Dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    202.8 KB · Gösterim: 209
Geçmiş olsun kardeşim . Malesef 6 sene önce izmirde yaşarken aynı durum benim başıma gelmişti ve aradan 6 sene geçmesine rağmen ne gören çıktı nede çalınan eşyalarım bulunabildi . Umarım senin çalınan eşyaların bulunur çok geçmiş olsun tekrardan .

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar sağolun geçmiş olsun dilekleriniz için, hep burda görürdüm çalıntı ilanlarını küfür ederdim, insanın başına gelmesi daha bir kötü oluyormuş, yılların emeğini bir çırpıda alıp gidiyolar işte. Açıkçası ucuz kurtuldum diye de seviniyorum, board üzerinde 11 tane analog pedalı almamış bırakmış SX gitarı almış. Bu arada gitarın fotoğrafı da bu. fotoğraf (2).PNG

Tahminen muzik magazalarina getirilir. Yani muzikten anlayan kisiler olsa analog setupi affetmezlerdi. Kesinlikle haber virakin magazalara.
Cok gecmis olsun bu arada. Bir de facebook gruplarinda satisa konuluyormus bu tur seyler. Bos zamanda bir tarama yapmak ise yarayabilir belki.

Son düzenleme:
yakınlarınızda bit pazarı yada hurdacılar çarşısı kolay alım satım yapılan yerler var ise sabah erken saatlerde ve yanınızda birkaç kişi olacak şekilde gitmenizi tavsiye ederim.

Tahminen muzik magazalarina getirilir. Yani muzikten anlayan kisiler olsa analog setupi affetmezlerdi. Kesinlikle haber virakin magazalara.
Cok gecmis olsun bu arada. Bir de facebook gruplarinda satisa konuluyormus bu tur seyler. Bos zamanda bir tarama yapmak ise yarayabilir belki.
aynen abi bütün interneti tarıyorum sürekli, yarın da çankayadaki müzik marketlere birer fotoğraf bırakıcam.
yakınlarınızda bit pazarı yada hurdacılar çarşısı kolay alım satım yapılan yerler var ise sabah erken saatlerde ve yanınızda birkaç kişi olacak şekilde gitmenizi tavsiye ederim.
pazar günü orayı da denicez bakalım parası neyse verip alıcaz en kötü :)

Bu tip durumlar herkesin basina gelebilir. Vai'nin bile yurutmusler gitari :D. Daha oncesinde tum herkesin almasi gereken kucuk bir onlem var bence. Ekipmanlarinin icerisine; vidalari sokup pedal kapaklarina, gitarin pickguard altina, amfilerin kabin icine filan(ayrica laptoplarin pil kapaklarina), pedalboard altina, ad-soyad, adres ve iletisim numarasi olan minik kagitlar koymak en iyisi. En fazla bir saat alir fakat, ileride bu durumlarda kanitlayici nitelik ve kucuk de olsa bir geri donus sansi olur boylece.

Geri