Satılık Fender Customshop Custom Esquier. Gitar Alana Araba Veriyoruz..... :)

'Elektro Gitarlar' forumunda delfin müzik tarafından 16 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Antalya
    Fiyat:
    4600 usd
    Takasa:
    açık
    1992 üretimi. sıfır sayılabilecek durumdadır. hepsi birbirinden farklı olarak üretilmiş 100 adet custom esquier arasından 24 nolu üretimdir. tam anlamıyla limited edition bir gitardır. birds eye maple sap, paufero tuşe, vintage kluson tuner. @devastator için özel kampanya. gitar alana araba bedava :) 1373.JPG 1374.JPG 1375.JPG 1377.JPG 1379.JPG 1381.JPG 1382.JPG 1383.JPG 1384.JPG 1385.JPG 1386.JPG 1388.JPG 1635.JPG 1636.JPG 1637.JPG 1638.JPG IMG_3836.JPG IMG_3837.JPG IMG_3838.JPG

Osxfang3, at., CAJEMIR ve 16 kişi daha bunu beğendi.
  2. O pis bir otobot. Deseptikon olsaydı kaçırmazdım. ;)

Çok seksi bir gitar yalnız. (y)

wodyy ve delfin müzik bunu beğendi.
  3. Hocam arabayı ve gitarın knoblarından birini ayrı satmayı düşünürseniz haberleşelim :)

FurkanK ve delfin müzik bunu beğendi.
  4. Resmen dönüp dolaşıp ilana bakmaktan bir yerlerimiz şişecek :) muhteşem bir gitar allah alacak olana bağışlasın diyelim , iyi satışlar :)

delfin müzik bunu beğendi.
  5. Çok güzel bir gitar, Yeni sahibi çok mutlu olacak o bir kesin de , İlk defa sap manyetikli bi esquire gördüm ilginç :)

6. Bildiğim kadarıyla sap manyetiksiz esquier'lerde de pickguard altında manyetik boşluğu bulunmakta.

7. Pau ferro, birdseye maple falan fenderde sık görülen şeyler değil bildiğim kadarı ile. Çok şık bir model bir de sap manyetikli Esquire, valla bize nazar atmak düştü :)

Edit: Şunu bırakıyım da :) :

delfin müzik ve sibumi bunu beğendi.
  8. Haklısınız aynı bir
    Telecaster gibi bu gitarda da manyetik havuzları açılmış durumda. 100 adet üretilen bu seride bütün gitarların specsleri farklı. Facebook sayfamızda patlaştığımız demoda çalınan gitar aynı renk ve konfigirasyonun rosewood tuşeli versiyonudur.

9.  
    arda4232 ve erenkavukcu bunu beğendi.

10. Yinee Greg abi yine erotik tonlar..Kendisi vintage vibroverb amfisini,rc-3 ve okko diablo gain'ini çok sever.
    Kendisinin eline ne verirseniz verin muazzam ton çıkartır.

Kalite ve erotik tonların değişmez adresi GregGuitars.
    Boston 37.cadde Mckenzi''ler işhanı 4.katta.
    Greg Guitars..''Before you buy,close your eyes and dream''
    Sloganı ben uydurdum

Çin,endonezya farketmez,Greg abi affetmez
    Bunla ilgili bi başlık açalım,iyi tutar bu

Son düzenleme: 19 Aralık 2015
    CAJEMIR, Kerem, Go_off ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  11. yine bu adam! (videodaki) üretilmiş her fenderle bir klibi var sanırım. Fender'in torunu mudur nedir, hangi gitar olursa olsun, google'a yaz kesin bunun bir videosu var.

12. Açılışımızın 1. yılına özel 05-15 Nisan 2016 tarihleri arasında tüm ilanlarımızda nakit alımda %10 indirim.

Bu Sayfayı Paylaş