Satılık Pedal Board + Casei (*anahtarlı,büyük,kaliteli,ferah*)(sıfır Ürün)

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda northerner tarafından 19 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    250 tl
    Takasa:
    kapalı
    sıfır durumda, kullanılmamış pedal board + casei.
    *
    Pedal board casein içinde sabit, yerleşik durumda board var. Orjinal olarak case ve board birleşik.
    *Casein üst kısmı ergonomik biçimde çıkıyor ve takılabiliyor.
    *Board hafif eğimli, çırtçırtları henüz hiç açılmamış ve kullanılmamış durumda bahsettiğim gibi sıfır.. Anahtarıları mevcut.
    *Oldukça sağlam,kaliteli, ebatları büyük ve kullanışlı. 10 x 60 x 40cm bu ebatlarda böyle bir case bulmak oldukça zor.
    *İçine bir ton pedal sığıyor, powersupply için yer yok derdine de çare..
    *Ferah ferah istediğiniz gibi yerleştirin pedallarınızı, eni de oldukça geniş olduğundan 3sıra pedal çok rahat diziliyor.
    Fiyat: 250tl (Pazarlık ve takas teklif etmeyiniz, sıfır bir ürün için fiyat çok uygun )
    Detaylar fotoğrafta.
    SAM_2387.JPG SAM_2388.JPG SAM_2391.JPG SAM_2393.JPG SAM_2396.JPG SAM_2397.JPG

Son düzenleme: 30 Aralık 2015
  2. ben fotolari goremiyorum yalniz yetkim yokmus

andysat bunu beğendi.
  3. Tekrar yükledim fotoğrafları, umarım şimdi görebilirsiniz. Bilgilendirme için teşekkürler.

4. Güncel

5. güncel

6. Güncell

7. ağırlığı nedir hocam?

8. 4-4.5 kg civarı sanırım bu boyuttaki bir case için muadillerine göre iadeal ağırlıkta.

9. Öm attım

10. cevapladım

11. Yaklaşık 6 ay önce kendi yaptığım pedalboard olmasaydı hiç düşünmez alırdım. Çok uygun bir fiyata satıyorsunuz. Alan arkadaşa hayırlı olsun :)

Bu Sayfayı Paylaş