Vox Pathfinder 10 Mu Vox Vt 20+ Mı?

Bu haliyle başlık biraz saçma olsa da bir değişken daha var işin içerisinde. bir ampli almak istiyorum. digitech rp 155 prosesörüm var. ama daha önce denediğim ampliler çok iyi ampliler değildi. amacım kendimi ilerletmek için evde alıştırma yaparken beni tatmin edebilecek bir ampli. tabi ki burada fiyat da işin içine giriyor. sorum ise tam olarak şu, biraz ucuza kaçarak pathfinder 10 ve prosesörle mi yoluma devam etsem, yoksa vt20 alıp prosesörü mü aradan çıkarsam? düşük sınıf bir prosesör olduğu için vt20'de tatsız sonuçlar alır mıyım? yani vt20 ve prosesör ile devam etmeye karar versem, prosesör manasını yitirir mi? çünkü vt20 üzerinde de hatırı sayılır efektler var.

buralarda da yeniyim. unutmadan, gitarım epiphone les paul standart plus top pro.

Çok yardımcı olamayacağım ama bildiğim kadarıyla vt20+prosesör pek iyi bir fikir değil. Çünkü dediğiniz gibi vt20 efektli bir amfi ve prosesörle iyi anlaşamazlar. Pathfinder hakkında çok bilgim yok maalesef.
Kolay gelsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok yardımcı olamayacağım ama bildiğim kadarıyla vt20+prosesör pek iyi bir fikir değil. Çünkü dediğiniz gibi vt20 efektli bir amfi ve prosesörle iyi anlaşamazlar. Pathfinder hakkında çok bilgim yok maalesef.
Kolay gelsin.
bende buradan hareketle karasızlık yaşadım. pathfinder 10 çok küçük ve basit bir ampli. onu belki prosesörle desteklemek mümkün olabilir. fakat rp 155'in bana sağladığı imkanlar bana çok yavan geliyor. sahip olduğu modellemeler ampli de istediğim etkiyi yaratmıyor. bir yavanlık seziyorum her seferinde.

cevap için de teşekkürler.

bende buradan hareketle karasızlık yaşadım. pathfinder 10 çok küçük ve basit bir ampli. onu belki prosesörle desteklemek mümkün olabilir. fakat rp 155'in bana sağladığı imkanlar bana çok yavan geliyor. sahip olduğu modellemeler ampli de istediğim etkiyi yaratmıyor. bir yavanlık seziyorum her seferinde.

cevap için de teşekkürler.
Bütçenizi bilmiyorum ama eğer prosesörden memnun değilseniz ve daha iyi bir prosesör alamayacaksanız Vox Vt20 daha iyi bir seçim olabilir. Modellemeli amfiler arasında en iyilerden biri olduğunu çok kez duydum VT serisinin.

Vox vt 20' yi tavsiye ederim. Kurcalayınca güzel tonlar alıyorsun. Benim de gitarım les paul kasa ve ikisinden oldukça memnunum. Vt 20 alınca prosesöre ihtiyacın kalmayacak. Onu satıp amfinin footswicini de alırsın ton yazıp kaydedip aralarında gezebilirsin. Ev kullanıcısı olduğundan seni oldukça tatmin eder diye düşünüyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Vox vt 20' yi tavsiye ederim. Kurcalayınca güzel tonlar alıyorsun. Benim de gitarım les paul kasa ve ikisinden oldukça memnunum. Vt 20 alınca prosesöre ihtiyacın kalmayacak. Onu satıp amfinin footswicini de alırsın ton yazıp kaydedip aralarında gezebilirsin. Ev kullanıcısı olduğundan seni oldukça tatmin eder diye düşünüyorum.
bir iki yerde şu aralar footswitch'ini hediye olarak görüyorum. belki de dediğiniz gibi yapmalıyım. çünkü rp 155 bana istediğim şeyi veremiyor. fakat 750 lira da az para değil tabi.

Geri