Züleyha (Alternatif) -Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda bassplayerr tarafından 28 Aralık 2006 tarihinde açılan konu

1. 2006 yılının ekim ayında Emre (Davul), Gökhan (Electro), Murat (Bass Gitar) ve Yusuf (Electro) tarafından kurulan grup Aralık ayında vokal olarak İlker'i de yanlarına aldı. İlker gelmeden önce ufak tefek konserler veren grup bu konserleri geçici olarak Buğra isimli vıokalle vermişti. Kısa sürede hem beğeni hem de eleştiri almaya başlayan grup şu anda cover çalışmalarıyla sahne alıyor ama besteler içinde harekete geçti...

Grup Elemanları

Timur (Davul)
    Gökhan (Electro)
    İlker (Vokal)
    Murat (Bass Gitar)
    Yusuf (Electro)

2. ...

Arkadaşlar başarılar, lbaneZ :)

3. performans olarak gayet iyi bi grup başarılarınızın devamını dilerim

4. Başarılar..

5. başarılı , sıkmayan, kasmayan bı grup.. basarılar....

6. arkadaşlar ben siziin başarılı olcağınıza inanıyorumm bence iyi yerlerede gelceksiniz başarılar canlarımmm benimm züleyhaa..... :wink: :wink: :wink:

7. Başarı dilekleriniz için teşekkürler. Bütün gücümüzle müzik adına ilerlemek ve birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Sağolun...

8. Başarılar dilerim ;)

9. kolay gelsin arkadaşlar başarılar ...

10. Başarı dilekleriniz için çok teşekkür ederiz arkadaşlar sağolun.

11. 2005 yılının Mayıs ayında dağıldığını açıklayan Türkiye'nin en önemli rock gruplarından biri olan KURBAN 30 Aralık 2006 tarihinde yeniden toplandığını açıklamıştır. Herkese hayırlı olsun. Teşekkürler KURBAN bize hem iyi bir bayram hem de iyi bir yeni yıl hediyesi verdğin için...

12. ben seni ekliyorum

13. arkadaşlar afiş için siz bekleniyorsunuz. Bir haber verin isterseniz :)

14. başarılar arkadaşlar :) yannız ben bişey merak ettim grubun adının anlamı nedir acaba?

15. Gökhan'ın gülerken Züleyhaaaaaaa diye bağırması grubun adına ilham kaynağı olmuştur..Özel bir anlamı yoktur :D :) :)

16. arkadaaslar herkese tesekkur ederimm destekleriii içinnn ........

:twisted:

17. KONSER KONSER KONSER

Arkadaşlar tekrar bir konserle ve konser içinde çalacağımız süpriz şarkılarla karşınızdayız. Repertuarımıza eklediğimiz yeni şarkılarıda çalacağımız If Performance Hall konserine hepiniz davetlisiniz. Hadi ZÜLÜKler yıkalım ortalığı...

Yer : If Performance Hall
    Tarih : 13 Ocak 2007
    Saat : 14:00
    Giriş : 7,50
    Yaş sınırı : yok

18. :lol: :lol: :lol:

Başarılar

Bu Sayfayı Paylaş