Gitarları Kısmak

'Müzik Teknolojileri ve Kayıt Forumu' forumunda yigit_ tarafından 28 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

 1. youtubedaki herhangi bir şarkının gitarlarını kısıp backing track haline çevirmek için ne yapmamız gerek ? teşekkürler.

  örneğin;
   
  oldiesngoldies bunu beğendi.
 2. Öyle birşey olmuyor :)
   
  yigit_ bunu beğendi.
 3. Takipteyim. Umarim birisinden oneri cikar.
   
  yigit_ bunu beğendi.
 4. yigit_ ve oldiesngoldies bunu beğendi.
 5. riffstationa göz atın

   
  yigit_, Mergen ve oldiesngoldies bunu beğendi.
 6. Vokalsiz çalışacaksanız Guitar Pro'nun realistik ses paketleri var, istediğiniz parçanın Guitar Pro dosyasında istediğiniz kanalları kısıp geri kalan kısmı ses dosyası olarak export ederseniz az çok iş görür.
   
  cruiser_rider bunu beğendi.
 7. Ozone Izotope iş görebilir ancak hatrı sayılır seviyede bilgi gerektirmekte frekanslarla çalışarak yukarıda bahsedilen riffstation adlı programın kapsamlısını yapıyor diye hatırlıyorum.
   
  yigit_ bunu beğendi.
 8. Android için tab pro diye bi program var orada istediğin enstrümanın sesini kısıp açabilirsin ama sözler yok bazı tablar yanlış ve seslerin kalitesi aman aman bi şey değil. Yinede backing track amaçlı kullanmak için özellikle mobilde kullanışlı ben uzun süre kullandım.
   
  yigit_ bunu beğendi.
 9. @tecrubelicahil Senin paylaştığın bir yöntem vardı ama mesajı bulmaya üşendim şimdi:) Diğer enstrümanların kalitesi biraz bozuluyordu gerçi ama çalışmak için yeterliydi.
   
  yigit_ bunu beğendi.
 10. yigit_ bunu beğendi.
 11. Herkese teşekkürler hepsini denemeye çalışacağım en vermilisini de kullanacağım :)
   
 12. Zaten benim aradığım tüm şarkıların backing trackleri mevcut ama benim demeye çalıştığım herhangi bir kpnser düzenlemesinin backing trackini oluşturmaydı , yanıt da aldım :)
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş