Hurdalık

Öncelikle merhabalar,

Çoğumuzun gitar çalmayı sevdiğini ama hepimizin gitarları sevdiğini düşünüyorum. Gitarlar ile vakit geçirmeyi ayar, bakım, modifikasyon vb. işler ile uğraşmayı bir zevk olarak görüyoruz diye düşünüyorum en azından kendi adıma konuşayım :)

Gitarlar ile uğraşırken zaman zaman başımıza ufak ama talihsiz olaylar gelebiliyor; çeşitli parçalar kayboluyor, kırılıyor ya da kullanılmaz hale geliyorlar. Maddi olarak önemsiz sayılabilecek ama bulunması tam bir eziyet olan bu parçalar bir başkasının ıvır zıvır kutusunda bulunabiliyor. Benim önerim bu parçalarla alakalı sürekli güncel bir liste bulundurmak gerek satılık/verilik gerek talep listesi oluşturup birbirimize yardımcı olmak.

Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
1. Geçenlerde bozulan Stagg SHP-3500 kulaklığım (sol drive çalışmıyor). Vidalı 6.3mm jak çeviricisi var.
2. Bir takım küçük les paul parçaları var.

Aynı zamanda, istenilen ufak tefek ağaç işlerini de yapabilirim. Kuvvetle muhtemelen ceviz ağacı olur. Alt eşik, üst eşik vs..vs.. gibi şeyler.

Sürekli görünür olması için konuyu sabitledim. Kendi aramızda konuşalım, belki alım-satım bölümü daha uygun olacaktır bu iş için. Gerekirse taşınır bakarız.

Takibiniyse malesef moderatörler yapamaz, zaten iki kişiyiz. Mesajları açan kullanıcılar birilerine verdikten sonra düzenler ya da bize bildirirse biz düzenleriz -verildi- şeklinde.

Sevgiler&Saygılar

Sürekli görünür olması için konuyu sabitledim. Kendi aramızda konuşalım, belki alım-satım bölümü daha uygun olacaktır bu iş için. Gerekirse taşınır bakarız.

Takibiniyse malesef moderatörler yapamaz, zaten iki kişiyiz. Mesajları açan kullanıcılar birilerine verdikten sonra düzenler ya da bize bildirirse biz düzenleriz -verildi- şeklinde.

Sevgiler&Saygılar
Şimdilik ben idare edebiliyorum çok çok fazla bir katılım olmadığı için fakat verilecekleri/talepleri/verilenleri özel mesaj yoluyla bildirilirse hem gözümden kaçmamış olur hemde daha derli toplu durur diye düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Güzel bir başlık olmuş. Ben de hemen bişey eklemek istedim.Elimde bir adet tremolo kolu var. İhtiyacı olan biri varsa gönderebilirim.
image.jpg

Geri