Evren Svren - Turkish Dark Rock / Deathrock

'Grubunu Tanıt!' forumunda EvrenSvren tarafından 2 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. Dear Türk Rockcular,

ben Liechtenstein da yasayan bir Sanatciyim, Türkcem maalesef o kadar iyi degil, size yinede benim Müzik Projemi sunmak istiyorum:
    Evren Svren - Türkce Gothic ve Death Rock (ve biraz Industrial karisimi). Etkilerim Nine Inch Nails, Bauhaus, Turbonegro ve cesitli diger Gruplar.

Tüm Müzik, Vokal, Instruments ve Produksyon bana ait. Videoclip Produksyonu´da bana ait. Bahsettigim gibi Liechtenstein´da yasiyorum ve meslegim Multimedia Producer, Hobby olarak Müzik´de yapiyorum, iste size benim Youtube Channel´im, saygilarimla, Evren.

Youtube: Evren Svren
    Facebook: Facebook

Yorumlarinizi Merak ediyorum :)))

sixfeetunder bunu beğendi.
  2. Biraz dinledim ep ler ve şarkılar birbirlerinden farklı , tek bir tarz göremedim ama güzel ezgiler duydum. ministry , rammstein, moonspell yelpaze geniş.

EvrenSvren bunu beğendi.
  3. Türkçesi maalesef o kadar iyi olmayan birinden Türkçe müzik?

4. İlk gördüğümde ben de öyle düşünmüştüm ama, İngilizce ya da herhangi bir yabancı dilde cover yapan Türklere de o dilde bir şey yazmak zor gelebilir. Yani demek istediğim dili tam olarak bilmeden de o dilde şarkı söylenebiliyor.

5. Gitarının üzerinde 'Happyfön lö Pol' yazıyor olmalı ;)

6. Bir yanlış düzeltilince neden hemen sataşma yoluna gidiliyor? Olabildiğince düzgün ve yapıcı bir şekilde yazdığım halde.. Çok ilginç gerçekten.

EvrenSvren bunu beğendi.
  7. Hangi yanlış? Düzeltmek? Yorumumla değil başlıkla ilgilensen belki sataşık olmaktan kurtuluruz ne dersin?

8. Haklısınız.

9. Gerçi biz bişeyler karaladık ama konuyu açandan haber yok:cool::ROFLMAO:

EvrenSvren ve HmzGkgz bunu beğendi.
  10. Sözleri almanca yazip türkceye cevirmeye calisiyorum :)

11. Tam olarak

Nine Inch Nails
    Bauhaus
    Turbonegro
    Ministry
    Rammstein
    Tool
    A Perfect Circle
    Amen
    Agalloch
    Tocotronic
    Gorgoroth
    Type O Negative
    Tribulation
    Bloody Dead and Sexy
    Christian Death
    Queens of the Stone Age
    Jack Off Jill
    Veljanov
    Sisters of Mercy
    The Cure

+ + +

sixfeetunder bunu beğendi.
  12. Neden Almanca yapmıyorsun? Şansını ikiye katlamak varken...

Bu Sayfayı Paylaş