meşale(doom metal)

Durum
Yanıtlara kapalı.
ee ne derLer işte .. şimdi iğrenç demek istemiyorum yani emeğe saygı fiLan ama .. öfff harbi çok kötü.

terketme_beni demiş ki:
inanıyorum çünkü bu şarkıların iki elektro klavye bass baterili çalındıgını bilip ve bu şarkılarda benim şu anda kayıtları olmayan iki gitar şeklinde çalınmış halleri var bide şunu sölemek istiyorum hiç kendiniz şarkı sözü yazıp besteledinizmi bilmiyorum ama tarzına göre ilk gitarla çaldıgın zmn ve zamanla diger gitarıydı bassıydı vs gibi donanımları tek tek ekleyin görceksiniz ve anlayacaksınız

ya bu görüntülere 7 tane elekrto 10 tane klavye 2 tane bateri 3 tanede bass eklesen gene doom metal çıkmaz burdan başlıkla o kadar alakasız bide belirtmek istedim dans figürleri müthiş gerçekten tebrikler he birde videolardaki "distörjünsüz" video ilgimi çekti fransızcamı?

olmaz böyle bişey hiç bişeye üzülmem bu adamlar meşhur olurlar kesin ona üzülürüm. 2 senedir yeetr artık forumd bu adamlardan çektiğimiz kardeşim noldu love death metal?

Sayin jemokan,neyi savunuyorsunuz? Gercekten anlamiyorum her emek emek olsaydi da saygi duysaydik hakkaten ama...bu forumda 700 tane grup var hepsinin emegine saygi mi duyulacak...Herkes istedigi muzigi yapamaz! Niye diyecek olursan biraz muzigi ogren muzisyenligi ogren(muzisyen ol demiyorum) biraz gercek muzik dinle insanlarin neler yaptigini anla sonra hala bu yorumlari yapiyor olursan verecem sana.Ha bir de su varki ona buna laf atiyorsun..Davulcu arkadasima bi takim laflar etmisin de sen kac kere dinledin gozlemledin adamin davulunu da konusuyorsun?Davul "seri twin" atilip bos bos akorlara basinca cikan o ic bunaltici sesi doom sanip yazmakla gercekten olmuyor.Bi de mumkunse bu msjima orjinal olmayan cevaplar verme lutfen.Al bu msjimi oku ogren anla sonra sildir istiosan.

valla ne diyeyim dumur oldum kaldım.resmen türkü yani "distörjün" koyunca doom metal mi oluyo??? hayret doğrusu...

ben şarkıları geçtim kliplerdeyim arkadaşlar çok başarılı moralim aşırı bozukken doom metalin ve sizin çektiğiniz mükemmel kliplerin etkisine giriverdim.. :twisted: :twisted:

şaka mı? bence şaka.. bütün turkrock ailesiyle kafa buluyor bu adamlar bence :LOL:

biraz gercek muzik dinle insanlarin neler yaptigini anla sonra hala bu yorumlari yapiyor olursan verecem sana.

olmuyor Alc43Vol. benim anladığım gibiyse gereksiz yere ayıp ediyorsun. yanlış yazdıysan yada ben yanlış algıladıysam başka. jemokan ı tanıyorum. iyi niyetli kendisi. o da senin arkadaşını tanıyor. gereksiz tartışmayın. saçma sapan bir şekilde senin arkadaş başlatmış olayı şöyle bir okursan. "neden uzlaşmacı davranılır anlamam" nasıl bir laf yahu. sevmeseniz de, iğrenç de bulsanız meşalenin başlığı bu. kendinizi biraz zorlarsanız düşüncelerinizi kimseyi kırmadan güzelce ifade edebilirsiniz bence. meşale de olsa insan insandır. :!: :bilmem

samsara_gitar demiş ki:
biraz gercek muzik dinle insanlarin neler yaptigini anla sonra hala bu yorumlari yapiyor olursan verecem sana.

olmuyor Alc43Vol. benim anladığım gibiyse gereksiz yere ayıp ediyorsun. yanlış yazdıysan yada ben yanlış algıladıysam başka. jemokan ı tanıyorum. iyi niyetli kendisi. o da senin arkadaşını tanıyor. gereksiz tartışmayın. saçma sapan bir şekilde senin arkadaş başlatmış olayı şöyle bir okursan. "neden uzlaşmacı davranılır anlamam" nasıl bir laf yahu. sevmeseniz de, iğrenç de bulsanız meşalenin başlığı bu. kendinizi biraz zorlarsanız düşüncelerinizi kimseyi kırmadan güzelce ifade edebilirsiniz bence. meşale de olsa insan insandır. :!: :bilmem
abi yarıldım ya sabah sabah alemsin :)

2 hafta içersinde terkettin beni adlı şarkımıza benzer, ona nazaran ritimle karışık sololu en son yeni çalışmamızı sizlere suncaz bu arada ben my dying bride hastasıyım for you ve the cry of mankınd şarkısı nı coverlayıp youtube da burda yayınlabilirim

şunu sölemek istiyorum bizim şarkıları begenmeyebilirsiniz,eleştirebilirsiniz ayrıca doom metal veya düşündügümüz tarzı yaptıgımızı dogru bulmayabilirsiniz biliyormusunuz ben sadece begendigim hoşlandgım hatta hatta keyfimin istedigi şeyi yapıyorum sizin burdan söledikleriniz hiç mi hiç umrumda degil gelirsiniz gerçekten adam akıllı eleştiri yaparsınız o zmn dikkate alırım anlayışla karşılarım bi bakın eleştirilerinizin hiçbi dogru yanı varmı kıyaslamalar yok 15 yaşında bile acemiyken ben böle çalmıyordum yok berbatsınız kişilerin görünüşleriyle veya performansındaki yaptık hareketlerle dalga geçmeler önce sizler toplum bireyleri olarak yapıcı olumlu eleştirilerde bulunun ondan sonra burda bizleri bi derecey koyun degerlendirin hangi biriniz gelip de şunu dedi i yada kötü isiniz yada ugraşmışsınız emek vermişsiniz ama olmamış benim kendi fikrim dir yada biraz daha i kayıt yapılsa bi kaç kişide çalsa bişeyler olur die...

Bak gözüm;besteler müzikalliğin kullanımıyla elbette dahada adam olacak,monoton yerleri var,armoniler ve diğer enstrümanlar girince monotonluk ortadan kalkmazsa trafiklere yeniden düzen sağlarsan hoş olur,ben gayet sözleride akorlarıda seviyorum...
Yanlız neden tarzın adını dünyanın ve bizim kabûl etmediğimiz garip bir sınıfa soktun?..

Trace demiş ki:
Ya konser verin gözüm,sizleri görmek istiyoruz artık,2'niz gelin ortam kuralım yere takılalım filan ya...
dostum çok saol görüşlerin için ama dogruyu söylemek gerekirse bırak konseri barda daha sahne almış degiliz ama kendimize güvenimiz oldugundan bunu başarabilecegimiz düşünüyorum ama grubumuz olmadagından konser veya biryerde sahne alma gibi araştırmalarda bulunmadım hatta rock yarışmalarına bile bu yüzden katılamıyoruzortam kuralım takılalım diyorsan ayrı bi konu biz ist /avrupa yakasındayız görüşmek neden olmasın

Ben baya uzağım sizlere ama 2 adam daha bulsanız tmm...
Bide şu tarzın ismini neden doom metal koydun,love death metal ya da...
Sen bu tarzları kendince nasıl yorumluyorsun bir anlatsana,belki ben bile senin dediğin gibi derim ikna olursam...

arkaşdaşım bak...
bu sitede hepimiz elimizden geldiğince muzikle ilgileniyoruz. içimizde gerçekten profesyoneller taş çıakrtacak insanlar var. Ben kendi adıma söyleyeyim: şand dersleri alıyorum. sesimi yeterice geliştirmeye çalışıyorum. Grubumuzun bascısı ve gitaristide aynı şekilde muzikal eğitimlerine devam ediyorlar. Peki bizim yaptığımız ne? Düzenli olarak stüdyolarda çalışıp, barlarda sahne alıp kendimizi olduğunca geliştirmek. Peki her yaptığıımız besteyi, her kaydımız her resmimizi burada yayınlıyormuyuz? hayır.
Neden?
çünkü en iyi olmadan, en iyi kayıt olmadan, en dolu alt yapı olmadan dünyanın en güzel sözleri bile bir işe yaramıyor.
Sana tavsiyem. Bu çalışmaları yayınlayacaksanız bile gidin bir stüdyoya 100 ytl ye fıstık gibi kayıt yaparsınız. Eh az çok gitar çalıyorsun. Önce çalarsın gitarı, sonra bası sonra davulu olduğu kadar kaydedersin. Sonra dinlersin dersinki lan burası olmadı. Bir daha düzeltip kayıt edersin.

Ama böyle her yaptığınla ortaya düşmek olmaz. Ki gördüğüm kadarıyla ne kadar beğenmesemde azimli insanlarsınız. Burda sizlerle dalga geçen ben dahil böyle bir video yayınlayamayız. Çalışın, çabalayın en önemlisi okuyun. Mesala merak ediyorum neden tarzın adını doom metal koydun? Bunu araştırdın mı? Hiç doom metal felsefesi nedir okudun mu ? Bence bunları araştır... Sonra illa tarz yazmana gerek yok. Sen de demişsin ben istediğim hoşladığı şeyi yapıyorum diye. Ayrıca bir iki taviye.
Mesela sen gitar teknikleri üzerine bir ders al bence.
Vokal aynı şekilde çalışsın. Dersl alsın bişeyler yapsın.

Eğer bu sölediklerimi kale alırsan belki ozaman dalga geçilmekten kurtulup ciddi yorumlar alabilirsin. Unutmaki burda herkes birbirine destek oluyor. Sen az cok adam gibi bişey buraya koyarsan insan burası olmamış veya cok iyi olmuş derler. Ama senin verdiğin şeyin yorum yapılacak bir alt yapısı bile yok...

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri