Acil! Klasik Gitar Önerisi Bütçe 400 Tl

'Akustik & Klasik Gitarlar' forumunda sametctk tarafından 4 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. benim zaten gitarım var ama arkadaşım gitar almak istiyor onu müzikten soğutmayacak bütçeye göre güzel klasik gitar önerilerinizi bekliyorum :)

2. sametctk ve hackeiommi bunu beğendi.
  3. Bu fiyat aralığında çok az marka Martinez kadar iyidir. Hatta alabiliyorsa 50 (yanlış hatırlamıyorsam MCG50) modeli, 2-3 bin liralık bir İspanyol'a kadar rahatlıkla götürür.

Lorenzo bunu beğendi.
  4. Aslında bu doğru bir soru, tabii klasik gitar için revize edecek olursak :) ;
    - Flamenko, pop, nylon string acoustic... Her biri için önerilecek markalar ve gitar tip ve kasaları değişir.

hackeiommi ve HmzGkgz bunu beğendi.
  5. ACİL?

6. arkadaşın tarz rockımsı :D

HmzGkgz bunu beğendi.
  7. bütçe hiç olmadan gitarı aldırmak istiyorum o yüzden hızlıca önerileri alıp bi kaç güne almak istiyoruz :D bugün baktık biraz kadıköy dore müzikten bi abi cordoba c-1 önerdi tavsiye eder misiniz?

8. öneriyi dikkate alıcam teşekkür ederim cordoba c1 önerildi bi de sizce cordoba c-1??

9. cordoba c-1 iyi mi başka önerir misiniz?

10. bu arada MCG-50C için %50 indirim yapmaları lazım üstad :D :D

11. Mergen

Mergen

27
    2
    6
    YAMAHA C40
    Cordobalar da güzel.

sametctk bunu beğendi.
  12. 2. el mantıklı olur mu sizce? daha üst modellerden bir gitarı bu bütçeye almak kulağa hoş geliyor ama tabi sorunları da olabilir..

13. "alabiliyorsa" demiştim zaten :) bir alt modeli MCG-40'ı da rahatlıkla tavsiye ederdim ama sanırım üretimi durmuş.
    Bu arada Cordoba C1 vasat bir öğrenci gitarı ama C3M modeli fiyatına göre gerçekten iyi bir gitardır, aynı zamanda ses tahtası masif olan en ucuz modellerden biri.

Bu Sayfayı Paylaş