Do Re Fiyatları Gerçek Mi?

Evet, Schecter'lar ABD'den daha ucuz şu anda. Ben de tele kasa bir Schecter alsam mı diye bakıyordum. İsmini bildiğim ama hiç deneyimim olmayan bir marka ve genellikle 2. el alıyorum ama epey uygun fiyatlar.

Doreye gittiğimde denemiştim bu gitarı. Çok ağır (kg) gelmişti . Manyetikler 81/85 e göre daha versatil hissettirmişti. Beyazı olsa tercih ederdim cilası ağaçtan çok plastikimsi gelmişti gözüme. Bir de bindingler gibsonlardaki gibi değil daha basit ve otomasyon bir işçilik var gibi. Fakat fiyatına göre çok güzel gitar , tarzınıza da uyum sağlıyorsa düşünmeyin alın.

Böbreğini dalağını sat, kredi çek al :D

1200 tl'ye prs se245 aldığımdan beri yanlış hesap olmuş deyip para istemesinler diye uzak duruyorum :p

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Doreye gittiğimde denemiştim bu gitarı. Çok ağır (kg) gelmişti . Manyetikler 81/85 e göre daha versatil hissettirmişti. Beyazı olsa tercih ederdim cilası ağaçtan çok plastikimsi gelmişti gözüme. Bir de bindingler gibsonlardaki gibi değil daha basit ve otomasyon bir işçilik var gibi. Fakat fiyatına göre çok güzel gitar , tarzınıza da uyum sağlıyorsa düşünmeyin alın.
beyazı bu galiba Schecter C 1 Platinum SSV Elektro Gitar Elektro Gitarlar,Schecter Schecter

Bir gitar fetişisti olarak benim her gece yatağa yattığımda okuduğum dua:

''Allaaam bu zamana kadar kudret verdin direndim, 15 Ocak'a kadar daha sabırlar eyle bana yarabbilalemin. Şeytana uydurma beni, o dükkanı benden uzak eyle. Günah dolu sitelerini gözlerimden ırak tut yoksa evliliğim bitecek, yuvam yıkılacak.''

Ulan eskiden para yoktu alamıyorduk, şimdi para var yine alamıyoruz, offf!

Bir gitar fetişisti olarak benim her gece yatağa yattığımda okuduğum dua:

''Allaaam bu zamana kadar kudret verdin direndim, 15 Ocak'a kadar daha sabırlar eyle bana yarabbilalemin. Şeytana uydurma beni, o dükkanı benden uzak eyle. Günah dolu sitelerini gözlerimden ırak tut yoksa evliliğim bitecek, yuvam yıkılacak.''

Ulan eskiden para yoktu alamıyorduk, şimdi para var yine alamıyoruz, offf!
Önceden alacak kadar param yoktu, sonra bir ara oldu annem izin vermedi, sonra tek başıma yaşamaya başladım param oldu tam alacakken evlilik çıktı, sonra param olmadı, sonra param oldu eşim izin vermedi sonra yine param olmadı, sonra param oldu eşim takı istedi, sonra param olmadı, sonra oldu çoluk çocuk derken.... (ÖLDÜ)

Bu gitardan @sixfeetunder 'da vardı solak olanı. Birgün görme fırsatım oldu, deneyemedim tabi solak olmasından dolayı ancak ben gitara tek kelimeyle bayılmıştım. 5-6 farklı schecter modeli ile mağaza dışında uzunca vakit geçirmişliğim var, kendim de bir schectere sahibim, ancak gördüğüm en iyi f/p Schecter gitar bu modeldi. Bayılmıştım valla. Bindingler falan @halilpazarlama 'nın dediği gibi biraz pastel boya gibi duruyordu ancak bana kalırsa kasaya ve mat boyaya çok yakışmış duruyordu :) Güzel gitardı valla aah ah.

Geri