Satılık Morgaine 62 Telecaster

'Elektro Gitarlar' forumunda delfin müzik tarafından 7 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Antalya
    Fiyat:
    3600 €
    Takasa:
    açık
    2004 Jörg Tandler yapımı.
    Takasa açık. Tandler strat, les paul modelleri ile takas olur.
    039.JPG 040.JPG 041.JPG 042.JPG 043.JPG 044.JPG 045.JPG 047.JPG 048.JPG 049.JPG 050.JPG 051.JPG 052.JPG 053.JPG

Son düzenleme: 24 Ağustos 2016
    EMM, akgün, devastator ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. Bu nasıl bir güzellik!

3. Ayip boyle seyler ayip!

4. Bugün bırakamadım elimden. Çaldıkça çaldırdı. İlk defa Morgaine marka bir gitar çaldım, çok çok güzelmiş. Şahsına münhasır,muazzam bir gitar.

delfin müzik bunu beğendi.
  5. Ayip yatakta, Tele kucakta olur :)

6. Bunun köprüsü değiştirilmiş mi yoksa Tandler Fender köprü mü kullanmış acaba, bilginiz var mı?

7. Gitar tarafımızdan 2. el olarak alınmıştır. Alınmadan önce tüm bakım ve ayarları Jörg Tandler tarafından yapılarak teslim edilmiştir. Kendisi ile yazışmalarımız (facebook) aşağıdadır.
    • Orhan Avsaroglu
      Haben Sie Ihre Gitarre zu machen in einer Gitarre Bild? Ich würde mich freuen, wenn Sie Informationen geben könnte.

Jörg Tandler

Hi Orhan, yeah that's one of my older custom-makes. How can I help you here?

Orhan Avsaroglu

I just wonder this guitar is your custom-makes. I learnt. Thanks for your answer. İf you have information about it, would you right me? Thank you.

Jörg Tandler

No problem, as I saw her last week! It's a "divorcement-guitar" and the original owner sold her to a music shop where it was sold to the guy who came up to my shop last week. The guitar is in a pretty good shape plus I leveled and polished the frets. The guy realized that he's more a Les Paul guy and actually wants to sell this one in favour of a Les Paul...

8. Eyvallah. İlgi çekici geldi sadece, merak. :)
    Divorcement-guitar ne demekmiş onu merak ettim şimdi de. :)
    Sap profili nedir gitarın? Bu ay bitmeden Antalya'da olacağım, bir denemek isterim aslında.

9. Gitar hakkında söylenebilecek kelimeleri tam kestiremiyorum aslında :) denemeniz lazım. Gitarı her çalandan farklı bir sound çıkıyor. Bizde zevkle dinliyoruz. :) Mağazamız şehir içinde çok merkezi bir konumda. Her zaman kahvemiz var. Tanışmış oluruz.

10. Desenize tüm insanlık ayıplı? :LOL::notworthy::ROFLMAO::D

mego1 bunu beğendi.
  11. fjc

fjc

102
    46
    205
    Orijinal sahibi gitari bosandigi icin satiliga cikarmis...

metalupyourass bunu beğendi.
  12. Açılışımızın 1. yılına özel 05-15 Nisan 2016 tarihleri arasında tüm ilanlarımızda nakit alımda %10 indirim.

13. DreKo

DreKo

2
    0
    1
    bu ne güzelliktir böyle

Bu Sayfayı Paylaş