Satılık Jackson Pc-1 Phil Collen Signature (def Leppard) | Made In Usa

'Elektro Gitarlar' forumunda Dragonchaser tarafından 8 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Takasa:
    açık
    Pre-Fender dönemi, Jackson'ın Jackson olduğu dönemden kalma ve Def Leppard gitaristi Phil Collen için üretilmekte olan seridir. Gitar yaşına göre gayet temiz durumdadır. Major herhangi bir vuruk, kırık, sıkıntı söz konusu değildir.

USA fiyatının $3000 olduğu ve TR fiyatının ise 4,389.00 € yani 14000 TL üzerinde olduğunu belirtmek isterim.

Buna istinaden istediğim fiyatın gayet uygun olduğunu düşünüyorum. Lütfen takas önerilerinizde de bu fiyatları baz alarak teklif sununuz, yoksa neyin ne kadar ettiğini herkes biliyor, boş yere zaman kaybetmeyelim, canımız sıkılmasın..

Alet hakkında fazla detaya girmek istemiyorum, zaten bu seviye bir aleti alacak olan arkadaş mutlaka denemek isteyecektir. 18 V (2 adet 9 V) pil ile e-bow tadında sonsuz sustain vs. gibi karakteristik özellikleri olan gerçekten enteresan bir gitar. Ciddi alıcı arkadaşların önceden haber vermesi durumunda Kadıköy'deki stüdyomda gitarı istedikleri gibi deneyebilirler.

FİYAT: $2300

ÖZELLİKLER:
    - Quilted maple-topped mahogany body
    - Bolt-on quartersawn maple neck
    - 24 jumbo frets
    - DiMarzio Super 3 bridge and HS2 Stacked humbucking middle pickups
    - Jackson Sustainer/Driver at the neck
    - Five-way pickup selector blade -- bridge, bridge and middle, middle, middle and neck, neck
    - Volume, tone, and intensity control knobs
    - Two on/off switches for your Sustainer/Driver and your fundamental/harmonic/blend settings
    - Gold-plated hardware
    - Phil Collen's signature on headstock

Jackson PC-1 Phil Collen USA Electric Guitar

Ekli dosyalar:

Son düzenleme: 24 Nisan 2016
  2. Abi bana ev hediyesi diye elektrik süpürgesi, mutfak robotu, blender yerine bu gelmeli de öyle düşünceli arkadaşlar nerdeee.. @Dragonchaser seninle arkadaş olabilir miyiz...

3. 100 arkadaş bulsan kişi başı 23$'dan sana hayatının hediyesini alabilirler :D

4. Hayırlı satışlar Emre kardeşim...:)
    Gitarı gördüm, dinledim ve şöyle bir baktım...Nefes kesici...
    Hastası kaçırmasın derim, yoksa kısa zamanda gidecek gibi görünüyor...
    Ayrıca, o ESP Prince signature yakından daha da fena bir şeymiş, tam duvara asmalık...

Dragonchaser bunu beğendi.
  5. Teşekkür ederim Uğur abi, umarım her iki gitar da kıymetini bilecek arkadaşlara nasip olur :)

Ama eminim ki öyle olacaklar(y)

uvidinli bunu beğendi.
  6. 1990 USD

7. Tanıştınız artık arkadaşsınız:)

masterofmasters ve Dragonchaser bunu beğendi.
  8. Di mi ama Ert... pardon @sixfeetunder .. ne güzel dedin.. @Dragonchaser da süper adam zaten, en sevdiğim arkadaşım olur bir anda.. latifede overdose..

sixfeetunder ve Dragonchaser bunu beğendi.
  9. sixfeetunder bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş