Boss Gt-10 Yardım

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda evrenozlu tarafından 8 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar yeni almış olduğum gt-10 icin bilgisayara sürücülerini indirip kurmaya çalışıyorum. Yalnız kurulum aşamasında "usb yi bağlayın" dediğinde bir turlu ileri butonu aktif olmuyor. Tecrübeli arkadaslardan yardım rica ediyorum.

2. Aynı dertten muzdaribim , arayüz'ü başarılı değil bence hiçbir şey yapamıyorum bilgisayardan ayrı

3. Asıl derdim pc den hazır olan pacthleri cihaza atmak. Ama beceremedim malesef

richiesamborastrat bunu beğendi.
  4. Tam da bu idi söylemek istediğim

5. Bir ihtimal yardımcı olabilir diye söylüyorum, eğer usb kablonuz uzunsa bu tip sorunlar olabilir. Bence önce çalıştığını bildiğiniz en fazla 1,5 m bir kablo ile yeniden deneyin.

6. 1m lik bir kablo ile denedim. Hatta pc ye cihazı bağlayınca cihazı tanıyor. Yalnız setup tan kurulum yapınca usb girişinden cihazı bağlayın diye tekrardan bir uyarı çıkıyor ve görmüyor

7. Azimle duvarı deldim [emoji3]. Öncelikle kabloyu değiştirdim, sonra pc deki tüm Boss uygulamalarını kaldırdım. Sadece Windows uma uygun driverı indirdim. Beni okudaki açıklamalara istinaden zip dosyasının içindeki klasörü masaüstüne kaydedip öyle setupı kurdum. Gayet güzel kullanıyorum. Umarım sende halledebilirsin

Bu Sayfayı Paylaş