Amfi Tavsiyesi

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda HESGilmourish tarafından 9 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. Herkese merhaba birkaç hafta önce amfi için önerilerinizi sormuştum. Bugün taksim tünele gittim ve Laney cub 12 r yi denedim ayrıca Kıvılcım müzik ten Vox ac 10 c1 adlı bir amfiyide denedim. Sorum şu ki:
    İki amfi arasında kaldım laneyin normal fiyatı 1700 ken cangöz deki adam bana 9 taksit yaparım hemde 1300 e veririm dedi. Halbuki vox un tonunu daha yakın bulmuştum. Böyle bir indirim yapmasının arkasında bir art niyet olabilir mi? 700 lira daha fazla verip vox umu almalıyım. Önerilerinizi bekliyorum ,teşekkürler.

2. Cangöz müzikte böle indirimler ciddi alıcalara yapılıyor bizde arkadaşa gitar aldık 200 tl civarında olan gitarı 1300 tl civarında almıştık ilk bizde bi art niyet aradık 1 yıla yakın oldu hala memnun gitardan.

3. 2000 tl pardon.

4. Cangöz arada kıyak yapar. Hele Hayrettin'e denk geldiyseniz normaldir. Amfilerden hangisi hoşuna gittiyse onu al. Her ses seviyesinde denemeye bakın ama. Hani kısıkken iyi, sesini açınca kötü gelmesin veya tersi olmasın. Vox çok spesifik bir amfidir, seveni bağlanır, sevmeyeni yanına sokmaz.

5. Öneriniz için teşekkürler

6. Teşekkür ederim sanırım tercihim vox'tan yana olacak.

Bu Sayfayı Paylaş